2703
2553
عنوان

بازی تایم😎😃حدس کلمات سری سوم😍😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 235 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیکه کلام داریاااا😂 عا اوک😍👋 فدات بشم گوگولوووووم😍😍😍😍

آره😂💞😍خدانکنه دورت بگردم😍💞

تو رو دستت یه فرشته تتوعه،من رو دستم یه گرگه و یه گل.که این ینی انتخاب با خودته(تتلو)
آره😂💞😍خدانکنه دورت بگردم😍💞

بیا تاپیک قبلم من هی از این تاپیک میرم تو اون از اون میام به این سرگیجه گرفتم😂😂😂😂

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌
2720
بیا تاپیک قبلم من هی از این تاپیک میرم تو اون از اون میام به این سرگیجه گرفتم😂😂😂😂

آخرین بار جوگیری؟😬😂باشه

تو رو دستت یه فرشته تتوعه،من رو دستم یه گرگه و یه گل.که این ینی انتخاب با خودته(تتلو)

سلام.بگو

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2714
سلام عزیزم خوش اومدی قربونت بشم چی بگم؟

بازی رو ادامه بده گلم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم