2726
عنوان

همسرم میگه بی سر و صدا باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 39243 بازدید | 329 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آبجی جون مبارک باشه وانشاالله خوشبخت بشی.

آبجی جونم خواهش میکنم توروخدا عروسی نگیر بخدا عروسی دراین وضعیت اصلا شیرین نمیشه وممکنه خدای نکرده برای یه عده بشه عزا وگرفتاری . کرونا شوخی بردارنیست.  

ببین آبجی بی سروصدا برو سرخونه وزندگیت بعدش مثلا سال دیگه که اوضاع بهتر شد وانشاالله کرونا کمتر شد یه سالگرد ازدواج همونطور که میخای بگیر.

2728
وای ما الان همسایه مون عروسی داره و چه ارگی و چقدر شلوغ حتی با پهباد فیلمبرداری میکنن خدایی یه ارگی ...

با پهباد؟ پهباد نیست آبجی این هلی کوپتر ها که کنترل داره منظورته؟ چهارتا به اصطلاح پایه داره؟

ی مهمونی با خانواده هاتون بگیرین و بزن برقص کنین انقد خوش میگذره که نگو البته لباس عروس بپوش آتلیه ب ...

بااین اوضاع کرونا اصلا به صلاح نیست؟ ازکجا معلوم که آتلیه ویا آرایشگاهی که میرن آرایشگر یا عکاس ناقل این بیمارین نباشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی خطرناکه اصلا نباید مجلس بگیرن بااین اوضاع

بااین اوضاع کرونا اصلا به صلاح نیست؟ ازکجا معلوم که آتلیه ویا آرایشگاهی که میرن آرایشگر یا عکاس ناقل ...

باید تو شرایطش باشی ک بفهمی یعنی چی نه میتونی منتظر بمونی نه میتونی بدون هیچی بری باید حداقل ها رو بجا اورد

آرایشگر و عکاس همه ماسک و شیلد میزنن

به همه میدن داره حده1میلیارد تولید میکنه توهم اینقدر نداشته باشین خواهشاً کور سوی امیدو از مردم نگیر ...

من با این کامنتم کور سوی امید از کسی گرفتم؟

چرا باید از واقعیت فرار کنیم

اول بزرگان و آقازاده ها

اگه چیزی موند مردم عادی و من و شما

فعلا تنها کاری ک میتونیم بکنیم قرنطینه است همین

واکسنم وقتی برات زدن باورش کن

من با این کامنتم کور سوی امید از کسی گرفتم؟ چرا باید از واقعیت فرار کنیم اول بزرگان و آقازاده ها ...

به نفر  مشکل داشته باشه یعنی همه دنیا 

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت