2726
عنوان

همسرم میگه بی سر و صدا باشه

39243 بازدید | 329 پست

گفته بودم هفته دیگه ان شا الله قراره ی مهمونی بدیم و بریم سر خونه زندگیمون 

حالا همسرم میگه بی سر و صدا باشه یعنی اهنگ و بزن و برقص نباشه 

ی مهمونی مختصر بدیم 

اما من دوسدارم زن و مرد جدا باشن و رقص باشه 

از طرفیم میگه تو این وضعیت مهمونی ندیم 

اما منم بعد از 3 سال عقد نمیخوام همینطوری برم خونم 

شما بگید چیکار کنم 

صبر کن حالا واکسنش اومده

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو که  سه  سال  صبر  کردی  وایسا  عید  که واکسنشم  پخش  شده  مراسم  بزرگی  بگیر  من  اصلا  توصیه  نمیکنم  رفتن  سر  زندگی  بدون  مراسمو  

😄جوابشودندون شکن بده یجور که تا مدتها جای تیزی زبونت رو اعصابش بمونه❤فلفلشونم

همین الان بعده شما یکی تاپیک زده دعا کنید من و شوهرم کرونا نداشته باشیم😐

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706