2726
الان ازدواج کردی؟

بله ،دوبار ،از اولی جدا شدم ،الانم دو تا بچه دارم از دومی

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای خدا 

وقتی به همسر اولم بله گفتم ،همه مبهوت بودن چرا اینکار رو کردم 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
اینقدر مغرور بودم که الان حقمه تاوانش رو بدم

من از روی غرور خاستگارامو رد نمی‌کردم من خیلی تخیلی فانتزی بودم بچگانه فکر میکردم الآنم میگم شاید دل خاستگارامو شکوندم که همش دلم شکسته میشه

زندگی زیبا دوستت دارم ...

من

الان امریکا بودم اگه ج می دادم بهش

اون موقع خوشم نمی اومد بخاطر سنش و موقعیت مالی هم نداشت

ولی الان اونجا استاد دانشگاهست 

و من اینجا   اگه ج می دادم بهش دیگه هیچ وقت با نفر بعدی اشنا نمیشدم که الان بخوام غصه بخورم 

الان احساس آرامش و خوشبختی داری تو زندگی؟! 

خدا رو شکر ،زندگی بالا و پایین داره ولی من اینقدر کشیدم که دیگه سر شدم ،هیچی روم تاثیر ندارم ،البته من یه بار. تو به قبر خالی خوابیدم از اون به بعد کلا احساس ندارم ،ولی ناراضی هم نیستم بچه هام سالمن و این بالاترین لذت و لطف خداس

که ازدواج نکردی

دنیای عجیبیه اونی که ازدواج نکرده در حسرت ازدواج کردنه 

اونی که ازدواج کرده حسرت مجردارو میخوره ما آدما هیچ وقت از شرایطمون راضی نیستیم 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
دنیای عجیبیه اونی که ازدواج نکرده در حسرت ازدواج کردنه  اونی که ازدواج کرده حسرت مجردارو میخور ...

تو ازدواج هیچی نیست البته اگه عشقی نباشه اگه عشق باشه بهشته

خیلی حس بدیه

جالب اینجاس که من از همون لحظه عقد میدونستم جدا میشم 

ولی کلا موقعیت های خوبی رو از دست دادم 

گفتی یادم افتاد ،چقدر می‌تونست زندگیم فرق کنه 

من یه خواستگار داشتم همه چیش عالی بود زیاد تو نخ ازدواج‌نبودم الان که خیلی دلم میخواد خونه خودم بودم و بچه داشتم خیلی پشیمونم شنیدم ازدواج کرد بچم داره

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2706