2726
عنوان

وسواس های عجیب و غریب من🥴

657 بازدید | 49 پست

بچه ها من یه دختر دو سال و نه ماهه دارم.

بعد زایمانم افسردگی گرفتم ک حالم بد بود خیلی. بعد یکی دوماه بهتر شدم ولی حدودا تا دو سالگی دخترم ادامه داشت. تو همین دوران وسواس های عجیب و غریب پیدا کردم و حتی هنوز هم ادامه داره و بیشتر میشه. 

اول از دکمه و زیپ لباس ها شروع شد. فک می کردم وقتی لباس هارو جمه می کنم اگه دکمه هاشو ببندم خدای نکرده ممکنه اتفاق بدی بیفته

بعد پهن لباس های خیس اضافه شد بهش. لباس ها باید همه کاملا صاف پهن بشه و همه حتما راسته باشه حتی جوراب ها.

پهن لباس هام خیلی خیلی طول می کشه

بعد

بعد.....

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رسید به اینکه لباس ها راسته تو ماشین برن. بچه ها شاید مهم نباشه ولی این فکرا آزارم میده. همش مثل دیوونه باید چک کنم

حالا یه مدته رسیده به در کمد و وسایل

فک می کنم نباید ببندمشون 

90 درصد چیزایی که ازش میترسیم هیچ وقت اتفاق نمی افته....

حتما برو روانپزشک

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین بگو لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم 

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد 

حسبناالله ونعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر 

وکفی بالله حفیظا 

و دیگه این کارا رو نکن از سرت میفته واقعا اینا وسواس آخه 

همش سعی می کنم اهمیت ندم ولی نمیتونم. 

اعصتبم بهم ریخته

چندشب پیش دلو به دریا زدم و به شوهرم گفتم چون قبلش میترسیدم فک کنه دیوونه شدم

اونم‌باهام یعالم صحبت کرد ولی فایده نداره

سوره فلق و ناس زیاد بخون 

2706