2737
2734

من از شدت اعصاب خوردکی دچار لرزش فک شدم...خانما دخترم ۴سالشه همیشه مراقبش هستم بهش یه سری چیز ها رو در حد سنس یاد دادم مثلن جلو بقبه لباس عوص نکنه...یا اگر کسی ب بدنش دست زد جیغ بزنه یا بیاد سریع ب من بگه و نقاط خصوصی واینا...همیسه خوب بود...الن اجازه دادم چن دقیفه ای با بچه ها بازی کنه دیدم گریه میکنه رفتم دیدم هی اصرار مبکنه ب بچه ها که ب من نگن...اصرار کردیم یکیشون گفت شلوارشو جلو ما دراورده برامسخره بازی وخنده...همه بچه ها ازش بزرگترن...منم اوردمش خونه وداد وبیداد کردم...شوهرم میخاست تنبیه کنه نزاشتم...لطفا اگر تجربه دارین با کتابی که خوب باشه معرفی کنید...دارم روانی میشم

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم بگم تا حدی خانواده همسرم مقصرن دخترم تنها نوه بوده وهمیشه خیلی لوسش کردن مثل حرف بدی یا حرکتی میکرد میخاستم تنبیه کنم مادرشوهرم نمیزاشت....الن دختر دومم دنیا اومده...تصمیم دارم دیگه نزارم دخالت کنن...خسته شدم...همسرمم اونقد کار داره اصلن ب تربیت بچه نمیرسه فقط خودمم....خودمم شاعلم الن مرخصی هستم واقعن کم اوردم....

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2731

چرا تنبیه تو این مورد بچه ها بی گناه ترینن ،با آرامش باهاش صحبت کن اینطوری خیلی ضربه میخوره 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

گناه داره اون که بچس حالیش کن با زبان خوش ولی هرچی بیشتر تنبیه کنید بیشتر چشم و گوششو باز میکنید یا اصلا داد بیداد نکن میدونم که آدم اون لحظه عصبی میشه ولی باهاش بد نشو براش توضیح بده که کار زشتیه عیبه

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
2738
مشاور

فعلن نمیتونم....سزارین کردم کسی نیست از خودم مراقبت کنه چ برسه ب اینکه بچه هارو بگیره برم مشاور..تازه شهر کوچیک هستیم یه مشاور کل شهر داره تو بیمارستان

الهی😂

عزیزم هنوز چهارسالشه درک خیلی چیزارو نداره هرچی هم شما تکرار کنی وقتی درکشو نداره فایده ای نداره دقتی سرش داد میزنی بدتر رو این موضوع حساس میشه و سعی میکنه قایمکی تکرارش کنه اروم باهاش حزف بزن بگو دلیلش چی بود که اینکارو کردی؟ 

بگو میدونی که بقیه ازین کار بدشون میا د و وقتی اینکارو میکنی دوستات دیگه باهات بازی نمیکنن؟ 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

بدترین کارو کردی ک سرش داد زدی😐😐😐لابد آموزشت مشکل داشته عزیزم.مقصر بچه نیست.این همه کانال آموزشی تو تلگرام هست.عضو شو از مطالب استفاده کن.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706