2737
2734
تو این مدت دارو گیاهی قاعده آور بخور که کامل دفع شه انشالله عزیزم... انشالله به سلامت باردار شی

مرسی عزیزم😘

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزمی انشالله که هر مشکلی داری به زودی به بهترین شکلش حل شه❤❤❤

وای عزیزم من قبول شدم امتحانم ممنون ک برام صلوات فرستادی😘😘😘

شما چطورین وقت پری بود چی شد

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2728
وای عزیزم من قبول شدم امتحانم ممنون ک برام صلوات فرستادی😘😘😘 شما چطورین وقت پری بود چی شد

ای جوونم 🤩🤩 خداروشکر عزیزدلم خواهش میکنم من کاری نکردم ولی منتظرت بودم که بیای بگی قبول شدم دلم روشن بود برات 😍

تبریک میگم بهت خانوم راننده🥰🥰❤⚘⚘⚘

نه گلم یه هفته اس که آی یو آی کردم چهارشنبه هفته بعد معلوم میشه مثبته یا نه

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
ای جوونم 🤩🤩 خداروشکر عزیزدلم خواهش میکنم من کاری نکردم ولی منتظرت بودم که بیای بگی قبول شدم دلم رو ...

فداتشم عزیزدلم😍😍

خیلی برات دعا میکنم ایشالله مثبته😚😚

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
فداتشم عزیزدلم😍😍 خیلی برات دعا میکنم ایشالله مثبته😚😚

قربونت برم مهربون انشالله همیشه موفق باشی🥰😘

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2738