2737
2734
عنوان

الان چیکارمیکنین شوهراتون خونن یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 107 پست
واااا خیاتت می‌کنه شوهرت؟

اره کار همیشه اشه ولی قبول نداره ،خسته شدم از جنگ و دعوا و...یه سالم کلا رفتم قهر ، مهریه امم تا مرحله اخر دادگله رفتم برا طلاق ولی برگشتم بخاطر پسرم 

دیگع خودم رو میزنم بی خیالی خیلی خیلی وحشتناکه ولی چاره ای ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خونه اس بچه ها خوابن از بس امروز بازی کردن منم یه لحظه الان خواب رفتم جوری از خواب پریدم که خودم ترسیدم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
با شوهرم دعوا کردم قهریم اون خوابه انشاله خواب به خواب بره  دیگه بیدار نشه . دارم دخترم میخوابو ...

امیدوارم ناراحت نشی از حرفم اما هیچوقت نفرین نکن عزیزم .من نمیدونم قهرتون واس چی بوده اما هر کار کنی پدر بچته.ببخشید که این حرفو زدم

2738
خونه اس بچه ها خوابن از بس امروز بازی کردن منم یه لحظه الان خواب رفتم جوری از خواب پریدم که خودم ترس ...

بچه هات چی بازی میکنن که خسته میشن دخترمن همیسه تنهاست بازی هم بلد نیس

سرایبی پریسام درخواستمو قبول کن
بچه هات چی بازی میکنن که خسته میشن دخترمن همیسه تنهاست بازی هم بلد نیس

دایم رو حیاط با سگ در حال بازی کردنن هی از پله ها بالا پایین میرن خسته میشن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706