2733
2734
عنوان

قابلمه چدن میاین بگین چه نوعی خوبه

366 بازدید | 27 پست

بچه ها اوون قابلمه چدنی ها که دقیقا انگار یجوری ان که هیچچچ خشی نمیگیره میشه سیم کشید بعد خالخالی ان مثل ، چه نوعی ان؟ چدن سرامیکی ان 

خیلییی عالی ان 

خونه دوستم ذیدم روم نشد بپرسم 

مال من اینجور نیس خش میفته ، ولی مال اوون مثل یه نوع سنگ بود انگار 😑کسی میدونه اسمشون چیه؟ 😍

با اجازه اسی       سلام دوستان من یه تاپیک زدم که اسمش گزارش حلقه لاغری هست اگه دوست داشتید میتونید شرکت کنید فقط همین امشب عضو میگیریم اگه دوست دارید لاغر بشید توی تاپیک شرکت کنید و عنوانو لایک کنید 

قوانین رو توی امضام نوشتم

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گرانیته شاید

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2731
2738

منم میخوام قابلمه خوب واس دم دستم بگیرم جنس خوب موندم چه جنسی بگیرم 

چدن 

گرانیت 

کارال 

دوستان خواهشا راهنماییم کنید دعاتون میکنم 

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
منم میخوام قابلمه خوب واس دم دستم بگیرم جنس خوب موندم چه جنسی بگیرم  چدن  گرانیت  ...

منمم ینی ببین هیچ جور نمیسوزونه و اینکه اصلا خش نمیفته 

رسما میشه سیم کشید چاقو قاشق فلزی 😅اصن عالی بودا مادام العمر میشه استفادشون کرد 😍 قهوه ای رنگ بود 

منم میخوام قابلمه خوب واس دم دستم بگیرم جنس خوب موندم چه جنسی بگیرم  چدن  گرانیت  ...

استیل بخر

من که استیل خریدم و با خیال راحت استفاده میکنم 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

من عمده فروشم تک فروشی هم داریم چدن داخل گرانیت زنبوری دارم مارک ایتالیایی 17 پارچه 800 تومن 

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
2706