2726
عنوان

🌻ختم یا الله🌻

2745 بازدید | 25 پست

سلام دوستان انشاالله دلتون همیشه بی غم باشه  

امشب نیت کردم که ختم یاالله برداریم.

به نیت:  

*ظهور آقا امام زمان  

*شفای تمامی بیماران کرونایی به ویژه پزشکان و پرستاران  کادر درمان که درگیر ویروس کرونا شده اند  

*عاقبت بخیری همگی  

حالا شما هم بنا به نیت و حاجتی که توی دلتون دارین اعلام کنید که چندتا ذکر یاالله  میتونید بگید.

اگه منم لایق دعاتون دونستید واسه خونه دار شدن منم دعا کنید. ☺

@ثریا50    

خانوم گلها شوهر ایشون عضو کادر درمان هستند و متاسفانه به بیماری کرونا مبتلا شدند لطفاً واسه بهبود یافتنشون دعا کنید.

متشکرم از همگی

خداوند به حضرت موسی فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی

حضرت موسی فرمود:چگونه؟

خدواند خطاب کرد:به دیگران بگو برای تو دعا کن زیرا تو با زبان دیگران گناه نکرده ای.

چندی پیش شنیدم که مردی میگوید:زن مثال لیمو شیرین است.تا دست میزنی تلخ میشود🍋کسی نبود به او بگوید:تا کارد بر دل لیمو شیرین نزنی تلخ نمیشود♥➷

80تا یا الله ⁦❤️⁩

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله خدا شفاشون بده

صد تا من

خواهش ميكنم براي منم دعا كنين 

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
2728

500تا یا الله

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم شف کل مریض

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

1000 از همه التماس دعا

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

۵۰۰

سلامتی ظهور امام زمان

سلامتی تمام بیمارا

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2706