2737
2734

خانمااا من از دست این اقای لجباز چیکار کنم تو اردبیل از حدود مهر سال پیش تا الان مشاوره داده کلاس داشته و... که اینارو به منم نمیگفت تو اون جا دانشجوعه درس میخونه بعد تا این که الان دبدم اورده میگه مامان حدود ۱۰تومن جمع مردم البته همشو فک نمیکنم خودش دراورده باشه باباش پول میفرستاد اضافشو هم حتما جمع کرده بعد اورده میگه مامان بزارمش تو بورس منم گفتم بیا من بهت یه ده تومنیم بدم بریم برای همسر اایندت یه ساعت طلایی یه دستبند ظریفی چیزی بخر میگه کووو تا من عروسی کنم ۲۰سالشه میگم خب این مملکت معلوم نیست چه هبره یه دفعه پول همه رو خوردن چی از کجا مطمئن ای نمیخورن مثل چندین سال پیش کع بعضیا حتی ورشکست شدن میگه نه بابا خب میخورن واسع این همه ادمو میخورن منم یکی نمیتونم متقاعدش کنم اه چرا این پسر اینقدر لجبازه به خدا من خودمم معلمم به والله دیگه مقامات ایرانی بگن ماست سفیده من میگم سیاه که سهله سبزه یه چیز بگید این لجباز خان و قانع کنم خب میگم طلا هم هرروز میره بالا دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظر منم یه روز بورس مردم ایرانو بدبخت میکنه

اون روز نزدیکه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

صدرحمت به عقل اقتصادی پسرت 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

دولت هر جا دلش بخاد داره پولای مردمو می کشونه 

طلا ارز بورس دمش گرم‌خیلیام‌می زنه زمین

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

عزیزم یکبار عکس پسر تونو گذاشتید خیلی خوشتیپ بود خدا حفظش کنه... ضمنا ایرادی نداره که تا ی مدت فقطط عرضه اولیه بخره عرضه اولیه ضرر نداره منم پولامو گذاشتم 

چه پسر پول جمع کنی هم هست افرین

داره بهترین کارو میکنه می ارزه به ریسکش بهش اعتماد بنفس بده

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2706