2737
2739

منظورم حذف پروتئین گاویه

تا کی باید ادامه داد؟

خیلی سخته😭😭😭نه شیر نه ماست نه کره نه خامه نه کشک نه دوغ نه گوشت گوساله،پس چی بخوریم

من جز گوشت چرخ کرده، گوشت دیگه هم نمیخورم، صبحونه هم میمونم پس چی بخورم؟

چقدر چای بیسکوییت

چقدر نیمرو؟؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

دکتر پسر من معتقد بود هیچ ربطی نداره و‌مادر همه چیز بخوره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

البته اینی که شما کفتی حساسیت به پروتئین گاوی بود ربطی به رفلاکس نداشت

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته اینی که شما کفتی حساسیت به پروتئین گاوی بود ربطی به رفلاکس نداشت

خب حساسیت به پروتئین گاوی یکی از علتهای رفلاکسه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2731
نون برنجی هم بگیر . شیر شبشو جتما قطع کن. نون و مربا سعی کن بخوری میدونم تکراریه. تخم مرغ خاگینه .قا ...

آخه دو ماه و یازده روزشه

چطوری شب شیر ندم؟😳

دکتر پسر من معتقد بود هیچ ربطی نداره و‌مادر همه چیز بخوره

تا کی رفلاکس بچتون ادامه داشت؟

تا کی رفلاکس بچتون ادامه داشت؟

۷ ماهگی

2738
آخه دو ماه و یازده روزشه چطوری شب شیر ندم؟😳

ععزیزم صحبتای دکتر ظریفی تو اینستا راجع به قطع شیر شب گوش بده ببین چقدر عوارض و رفلاکس و ضرر داره. من یه هفته فقط به دخترم شیر دادم بعدش با قاشق بیدار شد گریه کرد اب دادم بعد چند روزم عادت کرد خوابید. متابولیسم کبدش بهم میریزه مخصوصا اینکه الرزی پروتئینم داره

روانشناسی کودک