2726
عنوان

دلم پره خونه

282 بازدید | 15 پست

با شوهرم دعوام شد ی سیلی بهم زد هرچی هم از دهنش در امد بهم گفت گفتم ببر منو خونمون تا در خونمون رفت اما نبرد من گفتم بچرو نمیبرم گفت اگه میخای بری باید ببری بعدم امدم خونه میگم باشه میبرم حالا منو نمیبره میگه به بابات بگو بیاد دنبالت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دلیل دعواتون بگو 

داشتیم شوخی میکردم یهو دسته خودش خورد به بچه بعد به من میگه خری چرا اینکارو کردی بچه هم گریه کرد بعد بحثون شد ی سیلی بهم زد منم گفتم بخدا دیگه نمیمونم باید‌منو ببری اما نمیبره

داشتیم شوخی میکردم یهو دسته خودش خورد به بچه بعد به من میگه خری چرا اینکارو کردی بچه هم گریه کرد بعد ...

بمون خونه ولی باهاش نحرف

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

آخه عزیزمن چرا تا هرچی میشه راه میفتین میرین خونه باباتون.خب بجاش قهرکن برو اون اتاق.فردا روز آشتی میکنین ولی روتون نمیشه ک تو چشم خانواده هاتون نگاه کنین.موقع دعوا اگ دیدی کار ب جاهای باریک کشیده میشه تو سکوت کن بعدا ک حالش خوب بود باهاش حرف بزن

دیگه حالم ازش بهم میخوره

عزیز دلم حق باتوئه ولی خب اینجوری نگو.بالاخره الان دعوا کردین ازش دلت پره.آخرشب یا فردا باز میادمنتتو میکشه آشتی میکنین.عزیزمن بخاطربچتون هم ک شده دوتایی باهم روی صبرتون کار کنین.سعی کن اینجور موقع ها باسیاست برخورد کنی.

ول کن اجی خیلی مردا اینجورن انگار عقل ندارن تو اکثر زندگیا بحث پیش میاد تو خونه خودت قهر کن

این دعوامون با همش فرق داشت هر چی یعنی هرچی از دهنش درامد گفت ی سیلی هم زد بخدا همش دارم گریه میکنم ای کاش اصلا انتخابش نکرده بودم

2706