2737
2734

بچه ها شوهر من کارش آزاده تا ۱۱ شب اصلا خونه نمیاد پیام هم نمیده فقط من کار واجب داشته باشم زنگ‌میزنم . یعنی اصلا پیام نمیده ها بعد ۱۱ صبح این اس ام اس رو داده 

اینم بگم من‌۳ سال پیش تست اچ پی ویم مثبت شده بود ( ویروس زگیل تناسلی) ولی دکتر کفت امکان ابتلا از توالت عمومی و استخر ضدعفونی نشده و اینام هست . ولی اصلا شوهرم‌ اون آزمایشم اینا رو یادش نبود

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

😂😂😂😂😂😂شوهر منم داشت رفت دکتر پماد داد با قرص مصرف کرد از بین رف

چندی پیش شنیدم که مردی میگوید:زن مثال لیمو شیرین است.تا دست میزنی تلخ میشود🍋کسی نبود به او بگوید:تا کارد بر دل لیمو شیرین نزنی تلخ نمیشود♥➷

تو تاریکی چجور زگیلت دیده حتما چراغ قوه انداخته

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
حالا میگم نکنه کاری کرده😐 که یهو همچین اسی داده. اون کار واجبم داشته باشه میذاره بیاد خونه بهم بگه

ن بابا این چ حرفیه حتما تو نت دیده یا کسی در موردش حرف زده اونم چون جوش زدی ترسیده خاسته ازت بپرسه

.
2706