2733
2734
عنوان

در طول هفته چه غذاهایی می‌پزید؟

844 بازدید | 21 پست

مثلا هفته گذشته از شنبه تا جمعه چیا خوردید؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

باور کن یادم‌نیس 😐

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سبزی پلو با ماهی

برنج سفید با تن ماهی

باقالی پلو 

عدس پلو 

لازانیا ماکارانی

فلافل کوکو سبزی 

عدسی خوراک لوبیا

قورمه سبزی قیمه بادمجون قیمه بامیه 

خیلی چیزااااا

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
استانبولی،زرشک پلو،سبزی پلو،مامارونی،مرغ سرخ کرده،قیمه اکثرا اینان شامم کوکو کتلت املت و حبوبات اکثر ...

عالی نوش جان

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
فکر کن یکم

لوبیا پلو رو یادمه 

این هفته ولی پلو ماهی ،ماکارونی ، بیج بیج ، 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
غذاهای غیر پلویی  و بدون گوشت یادم بدید

فلافل

کوکو سبزی

کوکو سیب زمینی

بادمجون سرخ میکنم سیب زمینی سرخ میکنم قارچ و فلفل دلمه ای و پیاز همه رو قاطی میکنم با رب و چاشنی به بهههه 

عدسی خوراک لوبیا ک واقعا خوشمزس دیگههه فک کنم ماکارانی میتونی سویا بزنی با نخود فرنگی و ذرت به به 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
لوبیا پلو رو یادمه  این هفته ولی پلو ماهی ،ماکارونی ، بیج بیج ،

بیج بیج چیه؟ 

ماکارونی کباب قیمه املت همینا رو یادمه

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
بیج بیج چیه؟ 

پیاز داغ و گوشت چرخکرده با برنج میخوریم کنارش هم سیبزمینی سرخ میکنیم

2706