2737
2734
عنوان

هلو هلووو

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 38 پست
برای چی عداد 3&6&9با اهمیت هستن

عزیزم اینو دانشمند نیکولا تسلا گفتع 

و کسی نمیدونع و نمیتونع درکش کنع واس همون ک میگ کلیدی به تمام دنیا اختیار داشتید🤗

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چونکه نیکولاجونم گفته 🤠

شماره ساقی تو به منم بده 😂منم نیاز دارم رد بدم 😂😂

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2731
شماره ساقی تو به منم بده 😂منم نیاز دارم رد بدم 😂😂

369

😂🥳😝

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
ذیتیذیتیدییذ؟؟🥳

شماره ساقیت پلیز 😂😂

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
وایییی نیکولااا فقط جووون منعععع 🤗😂

آ آ آ آو

آو

آو

آووووو

🤠🔫

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
2738
ذیتیذیتیدییذ؟؟🥳

😲😲😲😲😲

مشخسنسهنسگسمظم

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
😲😲😲😲😲 مشخسنسهنسگسمظم

نیابخیذیویوطذا؟؟؟؟؟ 🤯

369 😂🥳😝

😂😂 جواب نداد 

جون من بگووو چی میزنی 

😂😂 جواب نداد  جون من بگووو چی میزنی

دامن با شلوار 

مطننظخخشج

رشتسذینسوسدسوودیشدیریدیرینماشالا😒

رشتسذینسوسدسوودیشدیریدیرینماشالا😒

وکشمیگگشنطندسنحم

کسممشصشجکش

حجسج؟؟؟؟ >>|*#|؛>+>0|2+# 

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2706