2726
عنوان

از این کاربر بدم میاد تو کارم دخالت می‌کنه بگو آخه به تو چه😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 78 پست
اون کیه؟  نکنه منم 😂😂ولی من تو تاپیکا طلاق نبودم که😂😂😂🙈🙈🙈

ن بابا عزیزم اسمشو بلدنیسم فقط پروفش تو ذهنمه

نمیگم نیان تو سایت.میگم در مورد مسائلی ک تخصص ندارن نظر ندن خیلی اینجا آدم باید مواظب باشه مسبب دعوا و خراب شدن زندگی مردم نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدای من بحث کنید این حرفای کلیشه ای رو تو زندگی خودتونم اینقدر از زیر بار مسئولیت شونه خالی میک ...

اینجا شاید هزار نفر هس ک ۱۳ساله باشه خودشون نباید بیان من و تو ک نمیتونیم بگیم نیاین اینجا خانم اجتماعی

2728
عزیز دلم من که حرف زشت یا بدی نزدم😑اصلا هرجور راحتی بمون تو سایت چیکارت دارم

😂همبرگر این مارو کشت

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
یه کاربر هس خیلی بچه س.بعد میدیدم تو تاپیکای طلاق و اینا برای بقیه نسخه میپیچه ترسیدم کابریم بترکه و ...

حتما منو میگی😂😂اعتراف کن منممممممم؟؟؟؟؟؟

ویهان کوچولوم نفس مامان🥺👶💙
آره به فنا رف   چی شد

تا اخر شب میاد باز نگران نباشید😂

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
چی گفت  من نخوندم تاپیکاشو

اومد تاپیک زد گفت ما بدبخت و فقیریمو من پولامو جم می کنم می زارم کیف مادرم

گفتم بجا این کارا گوشی اندروید و پول این بسته های اینترنتتتو بزار برا مادرت

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
ببین درسته اما خوب نیست بخدا اینجا از چیا که حرف نمیزنن  بچه 13 ساله بنظرت به اندازه کافی ...

۱۳ شاله های الان مث قدیم نیس من ۱۴ سالم بود نامزد شدن 🤦‍♀️الان اونقد دخترا ۱۴ سالگی ازدواج میکننا دیگ بچه نیستن

ویهان کوچولوم نفس مامان🥺👶💙
2706