2726
عنوان

شماهم اینجوری ان

83 بازدید | 14 پست

خونه گرفتیم .حالا یه وسیله میخریم پولمون تموم میشه باید صبر کنیم تا وسیله دیگه اعصابم خورده امروز با شوهرم دعوا کردم .دلم میخواست تو خونه جدید که میرم تمام وسایلا باشه اماده برم تو خونم نه اینجوری 

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جهاز نداشتی مگه؟ خدا رو شکر کن عزیزم. همه آرزو دارن خونه داشته باشن کم کم میخری بهترینشو

جهازم مال ده سال پیشه بیشترشو دادم این و اون خونه نو وسایل نو باید باشه

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2728

عزیزم همه وقتی خونه میخرن واقعا از لحاظ مالی یکم دستشون خالی میشه چون تقریبا همه ی پولشون رو سرمایه گذاری میکنن برای خونه پس صبور باش تا سر حوصله وسیله های خوشگلی برای خونت بخری در ضمن مبارکت باشه عزیزم     

منم خيلي چيزها ميخوام اما نميشه ببين اصل كاري رو خريدي ديگه جزييات يواش يواش درست ميشن هيچوقت همه چ ...

دوستم رفت تو خونش تمام خونه اماده تمام وسایل حتی لباساشم نو کرد لباسای قبلش و ریخت بیرون

جهازم مال ده سال پیشه بیشترشو دادم این و اون خونه نو وسایل نو باید باشه

چشم و هم چشمی زیاد شده و همینطور مصرف گرایی

چیزای ۱۰ سال پیش بد هم نیس عزیزم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
عزیزم همه وقتی خونه میخرن واقعا از لحاظ مالی یکم دستشون خالی میشه چون تقریبا همه ی پولشون رو سرمایه ...

ممنون چه فایده اعصابم خورد کرده

چشم و هم چشمی زیاد شده و همینطور مصرف گرایی چیزای ۱۰ سال پیش بد هم نیس عزیزم

نه بدم میاد چیزای کهنه تو خونم باسه در ضمن شاغلم چه مصرف گرایی حقمه بهترینا داسته باشم

نه بدم میاد چیزای کهنه تو خونم باسه در ضمن شاغلم چه مصرف گرایی حقمه بهترینا داسته باشم

چی بگم والا

ایشالا بتونی بخری

ولی مگه هر کی شاغل باشه باید چیزای نو داشته باشه؟🧐

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
چی بگم والا ایشالا بتونی بخری ولی مگه هر کی شاغل باشه باید چیزای نو داشته باشه؟🧐

من اینجوریم

2706