2737
2734
عنوان

ازدواج

206 بازدید | 30 پست

سلام خوبین خانوما لطفا اگه میشه راهنماییم کنید و هر کسیم میخواد مسخره کنه یا حرف بی ربط بزنه نیاد من خیلی دوس دارم خواستگار برام بیاد و ازدواج کنم و عروس شم ولی اصلا یه خواستگارم ندارم میشه بگین چیکار کنم چه ختمی چه چله ای هر چی بلدین که بهم کمک میکنه برام بگین

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
چندسالته مگه

۲۲

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگه الان کی زن میگیره خخخ

☹☹🤧🤧

اووه هنوزکه وقت داری

ولی الان دوس دارم 

2738

الان شرایط بسیار سخت شده برای دختر و پسر 

ولی شما چه نمازخون باشی چه نباشی شب ها هر شب دو رکعت نماز خالصانه بخون به نیت اینکه خدا نیمه گمشده شما را بزاره سر راهتون این بهترین کاره و برو یک جایی که بخدا حس نزدیکتر پیدا کنی مثلا اتاق کم نور و اینا 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

والا خواستگار برام اومده بود میگفت دختر که ۲۰ و رد کرد دیگه خواستگاراش کم میشه

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
به خودت برس اعتماد به نفس تو بالا ببر تو اجتماع باش

چجور اعتماد به نفسم بالا ببرم

دیگه الان کی زن میگیره خخخ

اتفاقا از وقتی کرونا اومده همه تند تند دارن ازدواج میکنن

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
الان شرایط بسیار سخت شده برای دختر و پسر  ولی شما چه نمازخون باشی چه نباشی شب ها هر شب دو ر ...

مرسی عزیزم فدات 

والا خواستگار برام اومده بود میگفت دختر که ۲۰ و رد کرد دیگه خواستگاراش کم میشه

ای وای 

2706