2726
عنوان

بادیگارد داری؟!

339 بازدید | 12 پست

- بادیگارد داری؟

+   1..2..3..4.... نه ندارم 😁

- نداری؟!!! 

+ من یه بادیگارد دارم... 

اون چشم نداره... ولی میبینه! 

هیچ گوشی نداره...  ولی گوش میسپاره! 

همه چیز رو به خاطر میسپاره بدون نیاز به هیچ حافظه ای! 

و وقتی میخواد چیزی رو خلق کنه، فقط دستور بوجود اومدن اون رو میده! 

اما دستور اون از جنس کلمات نیست! 

که نیاز به چرخش زبان و گوشی برای شنیدن داشته باشه! 

اون مخفی ترین اسرار رو از افکار ساکت میشنوه! 

🌹🌹🌹اون خداست🌹🌹🌹

🌹🌹محافظ منه🌹🌹

🌹و محافظ تو🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉

چه متن قشنگی عالی بود مرسی😊😊🌺🌺

😊🙋🏻‍♀زن باید وقتی آقاش میگه لباسامو اتو کن...🙋🏻‍♂بگه🙂🤷🏻‍♀شلوار لی که اتو نمیخواد 😐🙎🏻‍♂پایین پیرهنتم که میره تو شلوار😒🙎🏻‍♂آستینتو هم که میدی بالا☹️🙍🏻‍♂جلوشم که صافه 😩💆🏻‍♂یعقتم که بازه😖🤷🏻‍♂پشتشم که الان لم بدی به صندلی ماشین صاف میشه🙆🏻‍♂بقیش هم هر چی مونده بده اتو کنم سایه سرم 🤗تاج سرم🤗 🤦🏻‍♂🚶🏼🚶🏼🚶🏼😊😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرحوم محمد علی کلی

ایشالا زودتر مامان بشی 😍😍😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2728
چه متن قشنگی عالی بود مرسی😊😊🌺🌺

فدایت 😘

هی داشتم میخوندم ببینم کیه گفتم شاید مثل بعضیها پز میخوای بدی😂

پز دادن هم دااااااره 😎😎😎

بله که داره من خیلی بهش ایمان دارم

😍😍😍😍😍

فک کردم بادیگارد توهم یاپسراتن یادخترات😂😂خیلی عالی بود خیلی خوشم اومد مرسی ❤👍واقعا هرجا روبگردی بازم میرسی به خدا واز خدامهربونتر کسی نیست🙏😍

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
فک کردم بادیگارد توهم یاپسراتن یادخترات😂😂خیلی عالی بود خیلی خوشم اومد مرسی ❤👍واقعا هرجا روبگردی ب ...

من مجردم هنوز 🙈

خداروشکر عزییییییزم

ایشالا زودتر مامان بشی 😍😍😍

مرسی عزیز دلم😘😍😘

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢