2726

میدونم همه میگن پول اضافی رو باید برد تو بورس طلاو خونه و ماشین نباید فروخت 

یه جفت گوشواره شکسته دارم واسه دخترمه گفتم بفروشم حدود ۲تومن میشه باهاش دارا دوم بخرم شاید سود خوبی داد یا اشتباهه بذارم بمونه

محتاجم به دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارا دوم چیه؟

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2728

من انروز رفتم سجام ثبت نام کردم و کد بورسی گرفتم ولی هیچی از بورس نمیدونم 

یه مقدار پول دارم به نظرتون طلا بگیرم یا بزارم بورس؟

۲۰ تومن دارم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
اهان باشه حتما میذارم وقتی قطعی شد میفروشم

طلا قطعا تو یه ماه نمیشه ۲ میلیون اما دارا دوم شاید بیشتر هم بشه 

من اولی رو گرفتم حتی تا بیشتر از ۳ برابر هم رفت که من نفروختم الان اومده پایین اما بازم نگه داشتم 

🥰😍😍😉🙃
من انروز رفتم سجام ثبت نام کردم و کد بورسی گرفتم ولی هیچی از بورس نمیدونم  یه مقدار پول دارم ب ...

منم هیچی نمیدونم خیلی سخته باید مطالعه کنی بنطرم باید دانشش داشته باشی و اهل ریسک باشی بنظرم دارا دوم بخر 

محتاجم به دعا
2706