2737
2739
اره از اول گاهی حالش بد میشد نمیدونم چرا

دامپزشکه نفهمیده بود ؟؟

من پسرم بیماری چشمی گرفت از خرگوش  داروش تو ایران نبود البته دامپزشکا هم حالیشون نمیشه تخصص چشم توی جونده ها نداریم تو ایران 

براش از امریکا و کانادا قطره گرفتم 

خیلی خرجش کردم کور نشه 

چند تا کلینک و بیمارستان گشتم تا بفهمم کدوم درست میگه از بس که اطلاعات در مورد جوندگان ندارن

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
شما هم حیوون خونگی دارین؟

داشتم دیگه نه

خرگوش قورباغه سگ گربه لاک پشت😅

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داشتم دیگه نه خرگوش قورباغه سگ گربه لاک پشت😅

چه خوب پس از حیوانات نمی ترسین

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2728
 چه خوب پس از حیوانات نمی ترسین

از حیوونا نه از جونورای دست و پا دار خیلی میترسم😅

عنکبوت و اینا😖

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اسی میشه عکس پسرمو پاک کنی شناسایی نشم 🤣🤣🤣

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
اسی میشه عکس پسرمو پاک کنی شناسایی نشم 🤣🤣🤣

فکر نکنم بشه عزیزم باید خودتون پاک کنین من که دیر کردم عکسم پاک نمیشه

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
فکر نکنم بشه عزیزم باید خودتون پاک کنین من که دیر کردم عکسم پاک نمیشه

ااا منم نتونستم فکر کردم صاحب تاپیک میتونه😅😅😅

2738
تو خونه هم سالهاست یه گربه و یه خرگوش داریم خیلی بهشون وابسته ایم....حتی سفر نمیرم به خاطر این طفلی ...

ممنون عزیزم میدونم خیلی سخته زجر حیوون رو دیدن

از حیوونا نه از جونورای دست و پا دار خیلی میترسم😅 عنکبوت و اینا😖

عه اتفاقا من عاشق عنکبوت هستم

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 

عزیزم درکت می کنم منم یه گربه گناهی داشتم چشماش نمیدیدو از بچگی تو کما تو باغچه پیداش کردم کلی مراقبش بودم و بزور بهش غذادادم جون گرفت ۸ ماه بعدش مرد،تا چند روز دق کردم ولی دیگه هر چی یادش میوفتم می گم دعام کن حس خوبی میگیرم ازش

قناریمون مرد یکم ناراحت شدم ولی گریه نکردم .

چند روز پیش هم جوجه تو تخم بود زنده بود تکون میخورد ولی گرما زده بود نتونسته بود تخم و بشکنه خیلی غصم گرفت

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂

من سگم ۳سال پیش مرد هنوزم‌میتونم مثه روز اول براش‌گریه‌کنم.چندماه افسرده بودم😥😢دیکه تصمیم‌گرفتم هیج حیوونی نگه ندارم.از دست دادنشون از مرگ‌آدما دردناکتره

میشه‌ برای شادی روح‌‌ مادربزرگم صلوات بفرستین😢
 عه اتفاقا من عاشق عنکبوت هستم

وووووی😖😖😖

نه زشته😖😖

من سگم ۳سال پیش مرد هنوزم‌میتونم مثه روز اول براش‌گریه‌کنم.چندماه افسرده بودم😥😢دیکه تصمیم‌گرفتم هی ...

اخی عزیزم اگه میگرفتی شاید یکم آروم میشدی

2706