2737
2734

سلامم .یه کار اینترنتی پیدا کردم یکیش اینه که کانال توهرزمینه ای میگه بزنم و بعد اون کانال رو به ۳۰kبرسونم تاحقوق بگیرم 

کار دیگه اینه که یه فیلم اموزشی( بدون نیاز به چهره)درست کنم موضوعشم میتونه هنری ورزشی روانشناسی و..باشه.نسبت به کیفیت کار حقوق میده اینم 

ایابنظرتون میشه اعتماد کرد ؟

کلاه برداریههههههه....من یه جور دیگه تبلیغشوگرفتم ...اولش بیست و پنج پول میخواس دادم ولی خیلی بد بود 

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

[QUOTE=150223090]کلاه برداریههههههه....من یه جور دیگه تبلیغشوگرفتم ...اولش بیست و پنج پول میخواس دادم ولی خیلی بد بود ...[/QUOTE  

اره خودمم اصلا اعتمادنمیتونم بکنم ب اینجور کارا ولی نیاز به کار داشتم گفتم بپرسم اینو ببینم اصلا چجوریه

[QUOTE=150223090]کلاه برداریههههههه....من یه جور دیگه تبلیغشوگرفتم ...اولش بیست و پنج پول میخواس داد ...

منم با خانواده دعوام شده بود گفتم دیگه خودم کار میکنم 

رفتم از کارت ابجیمم پول دادم :-)

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
2738

من ی بار گول همینارو خوردم 

البته اون میگفت تایپ کنم براشون یا ادمین کانال بشم یا تولید محتوا و یا تبلیغ کانالشون و جذب کارمند 

بعد ی لینک داد گفت برو این فرمو پر کن ،رفتم واسه دانلود فرم باید ۲۰ تومن پول میدادم 

منم خر شدم پولو ریختم فرم رو دانلود کردم 

حالا فک میکنید فرم چی بود ک ۲۰ تومن بخاطرش گرفتن ؟؟؟ فقط اسم و فامیلی و شماره تلفن بود 

بعدم ک دیگه کسی پاسخگو نبود 

امیدوارم شما همچین نتیجه ای نداشته باشید 

من ی بار گول همینارو خوردم  البته اون میگفت تایپ کنم براشون یا ادمین کانال بشم یا تولید محتوا ...

اره دقیقا اینم همینه فروش محصول داشت ادمین شدن داشت بهشم که میگم اینستاگرام پیج ندارین یاکانالی ندارین حرفی نزد منم نمیتونم زود اعتماد کنم ..ممنونم ازراهنماییت

بعدش چیشد پولو که دادی 

هیچی گفت توام ادم  جمع کن بیار ...به ازای هرکدوموم پنج تومن 

تازه اولین واریزم بعد ازاینکه چهار نفر اوردی 

من که گفتم حرومتون و بلاک 

والا اگ انقدر بیکار بودم برم ادم جمع کنم خودم کسب و کارراه مینداختم 

گفته بود ماهی حداقل یه میلیون:////

من ی بار گول همینارو خوردم  البته اون میگفت تایپ کنم براشون یا ادمین کانال بشم یا تولید محتوا ...

دقیقا ..پدرو درمیارن تا ج بدن 

2706