2737
2734

میدونم باز ارزومو براورده میکنه خودش بهم داده دخترمو خودشم خوبش میکنه  دقیق این ماه بود پارسال تاریخ ۶شهریور فهمیدم حاملم اولین دعام این بود خدایا اگر دخترم سالمه اگر به مصلحتمه نگهش دار وگرنه ببرش پیش خودت من الان تحمل میکنم دردشو تا بعدا خدای نکرده بخایی ازم بگیریش  الانم دخترم سه ماهشه از وقتی دنیا اومده فقط دکترعوض کردم بخدا هررهفته من دکتر هستم هرروز یه مشکل هرکسی مادره حالمومیفهمه چی میگم با گریه مینویسم اینارو  مشکلش از ۱۵روزگی شروع شد که خون توی مدفوعش بود رژیم گرفتم باز خون بود تا یه ماه تا باز ازمایش داد گفتن عفونت  روده یه مدت خوب شد ایندفه شیر نمیخورد الانم نمیخوره همش با زور بهس میدم و توخواب و با قطره چکان  الانم دوباره خون تو مدفوعشه دهنش افت زده کلا باز عفونت داره مدفوعش یه ماهه شل و ابکیه و صاف هیچی توش نیست  الان سبز تیره شده و بدبو  بخدا خسته شدم از دکتر رفتن از عداب دیدن دخترم دارم دق میکنم باز امیدوارم خدا این ماه دعامو براورده کنه هدیه یی که خودش بهم داد خوب بشه برام دعا کنید لطفا

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از ته دلم براش دعا میکنم انشاالله به حق حضرت رقیه شفا پیدا کنه

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 

دعا میکنم واسه سلامتی خودت و بچه ت 

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

خدای من دختر کوچولو رو با بزرگی خودت خوبش کن 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2738

عزیز دلم خوب میشه...آلرژی به پروتیین گاوی داره حتما؟؟؟ تست آلرژی دادین؟؟..شما باید رژیم غذایی رعایت کنی اگه شیر میدی

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

انشالله زود خوب بشه

خانمي كدوم شهري 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
بدبو و سبز بخاطر دارو هسته اگ. بهش میدی 

پس خون بخاطر چیه باز؟

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
2706