2737
2739
عنوان

داداشم میگه این دخترو نمیخوام

1174 بازدید | 76 پست

سلام به همه.داداشم 23 و اون  دختر خانم عزیزم 17 سالشه، اول بگم که نمیخوایم تو این سن ازدواج کنن، حداقل باید اون دختر خانم 20 سال و برادر ما 26_27 سالش بشه
تو فامیلمون این دختر خوب و همه چی تمومو به داداشم معرفی کردیم. واقعا خانواده خوب، اخلاق خوب، قیافه و ظاهر خوب، اصالت، پول و همه چی تموم هست، دوتا برادرمو تو فامیل همه قبول دارن، میگن پسرای خوبین واقعا هم همینطوره. باتربیت، مودب، کارکن، سرمایه هم پدرم براشون گذاشته. یعنی طوری که همه میگن هر کسی باشه بهشون دختر میده. این داداشی که دارم  23 سالشه ولی یکم شیطونه، میخوایم خدایی نکرده به فساد کشیده نشده، زود بهش زن بدیم. خودشم خیلی دوس داره ازدواج کنه. همه چی خوب بود تا اینکه فهمید این دختره یه دوست پسر داره، از اون روز تا حالا میگه نه اینو نمیخوام. میگه از کجا بدونم فردا تو زندگی دوباره نره سراغ این کارا. هر چی بهش میگیم این الان یه چیزیه که نه همه ولی  خیلیا دارن. دلیل نمیشه که همچین موقعیتی رو از دست بدی، بعدم با چه تضمینی میری یکی دیگه رو میگیری که اصلا تا بحال با کسی دوست نبوده. اون دخترم چیزی نیست که بمونه، میدونم که فوری بهترین خواستگار براش میاد. همه خیلی دوست داریم این وصلت بشه، حتی اون خانواده هم میدونیم چقدر داداشمو دوست دارن. البته نمیدونن که ما نظر نسبت به دخترشون داریم. چیکارش کنیم که کوتاه بیاد. خیلی  براش میترسیم.
ممنون

اینجااگرجواب پیدانکردی امضام روببین

نی نی سایت جدیدبراتون پیداکردم که کنارتبادل آرزوهای مادی ومعنوی تون روثبت می کنیدوشرکت های بزرگ اسپانسرآرزوهای شایسته میشن لینک درتاپیک آخرم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حق داره.اگه شرایط برعکس بود و برادر شما دوست دختر داشت و دختر خانوم قبول نمیکردد بهش حق نمیدادید؟

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2738

من بجا داداشت بودم قبول نمیکردم

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2706