2410
2553
عنوان

کراتینه

209 بازدید | 17 پست

سلام کیا کراتینه کردن؟راضین؟چه مارک موادی خوبه؟

مارک فنسی امریکا خوبه؟

بنظرتون انجام بدم یا هدر دادن پوله؟

اگه میشه برا رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستین ممنونم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من از سال ۹۴ تا ۹۷ انجام دادم و هر سال یکبار... درسته اول اش خوبه ولی  یکی دو ماهه بعد اثرش می ره. 

هر سال گول خوردم، ولی الان هم قیمت زیاده و هم خبره شدم.

پرس حرارتی فیلیپس گرفتم عالیه... مثل کراتینه می مونه 

من از سال ۹۴ تا ۹۷ انجام دادم و هر سال یکبار... درسته اول اش خوبه ولی  یکی دو ماهه بعد اثرش می ...

شما هم موهاتون فر و وزه و خشکه؟پدرم دراومده دیگه اصلا برس تو موهام نمیره چی بگیرم که جواب بده؟

برس حرارتی چطور استفاده کنم؟

من دوبار تا حالا انجام دادم. خییلی رااااضی بودم, بار اول تا ۶ ماه لخت لخت بود بعدشم تا دوماه بعد صاف بود ولی لخت نه. ریشه هم که درومده بود فر بود دیگه. بار دوم اردیبهشت اتجام دادم الان سه ماه گذشته لخت لخت هست فقط یکم ریشه که درومده فر هست و مطمینم تا ۶ ماه صاف صاف میمونه موهام. باید جای مطمین پیدا کنید اتجام بدید. من هردوبار پیش یه نفر انجام دادم, اسم موادش رو بهم نگفت ولی دیگه مطمین شدم از کارش ۶ ماهی یبار میرم

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2714
من دوبار تا حالا انجام دادم. خییلی رااااضی بودم, بار اول تا ۶ ماه لخت لخت بود بعدشم تا دوماه بعد صاف ...

هزینه ش چقد بود عزیزگ

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
هزینه ش چقد بود عزیزگ

بار اول موهام تا شونه هام میرسید ۶۵۰ تومن

بار دوم تا وسط کمرم میرسید ۹۰۰ تومن

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
شما هم موهاتون فر و وزه و خشکه؟پدرم دراومده دیگه اصلا برس تو موهام نمیره چی بگیرم که جواب بده؟ برس ...

افتضاحه

پرس حرارتی خیلی خوبه، سرچ بفرمایید.

البته من موهامون با شامپو کراتین می شورم.

افتضاحه پرس حرارتی خیلی خوبه، سرچ بفرمایید. البته من موهامون با شامپو کراتین می شورم.

اسم شامپوتونو میگین؟چقدر خریدین؟چطور مصرف میکنین؟تائیر داره؟

من از سال ۹۴ تا ۹۷ انجام دادم و هر سال یکبار... درسته اول اش خوبه ولی  یکی دو ماهه بعد اثرش می ...

عزیزم چن گرفتین برس حرارتی رو؟؟

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
افتضاحه پرس حرارتی خیلی خوبه، سرچ بفرمایید. البته من موهامون با شامپو کراتین می شورم.

اسم شامپو تون چیه چن میگیرین؟؟

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
اسم شامپوتونو میگین؟چقدر خریدین؟چطور مصرف میکنین؟تائیر داره؟

چون هر دفعه یک شامپو وارد می شه، من شامپو می خرم می گم شامپو بعد کراتین می خوام، این شامپوها خیلی خوبن، معمولا ۲۰۰ تا ۲۵۰ می خرم. 

الان ایس کریم دارم ولی اگه برم بازار شاید نباشه. شامپوهای بعد کراتین بوی خاصی دارن و اگه یکبار استفاده کنین همیشه متوجه می شین.

مثل شامپو معمولی استفاده می کنم، برای موهای من خیلی خوبه

2706