2737
2734
عنوان

چجوری با سیاست برخورد کنم

405 بازدید | 24 پست

خانما

مادرشوهرم تازه تو شمال خونه خریده

ماهم بعنوان کادو میخوایم با بردارشوهرم شریکی یه سرویس ارکوپال بگیریم

ولی جاریم خودش تنهایی انتخاب کردو سفارش داد قراره پنجشنبه بیارن، باهم دیگه خوبیم و اصلا هیچ مشکلی نداریم 

شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟ 

اصلا نمیخوام خودمو ادم بده کنم، چجوری با سیاست باهاش برخورد کنم بنظرتون‌؟ چجوری غیرمستقیم بهش بفهمونم که ناراحت شدم

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سیاست اینه که بری بگی شریکی خریدیم و من چون سلیقه ی جاری جونم رو خیلی قبول دارم گفتم ایشون به سلیقه خودش بخره از طرف هردومون. 

هم جاریت خرکیف میشه هم احترام گذاشتی هم اینکه بهانه اینکه زورت اومده ندادی به کسی.

اهمیت نده چیز مهمی نبوده مخصوصا اگه انتخابش شیک بوده باشه

کلا ادم زبون دار و خود شیرینیه. حالا برعکس من

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
سیاست اینه که بری بگی شریکی خریدیم و من چون سلیقه ی جاری جونم رو خیلی قبول دارم گفتم ایشون به سلیقه ...

اره اینم خوبه

بجز این کاری نکن. خیلی مهمه که بهونه دست جاری ندی. فکر نکنه حسودی کردی که یاد میگیره و نقطه ضعف میگی ...

حالا من میگم اگه اینجوری بگم شاید خوشش بیاد و بازم تکرار کنه

چرا بیخودی ناراحت شدی  راحت شدی در اصل بع ش در هرحال میگین سلیقه او هست  من که حوصله گشت ...

انقد خودشو جا کرده که اون ظرف ب دست مادرشوهرم رسید همه از اون تشکر میکنن

منو شوهرم اینجا هویجیم

2706