2410
2553
عنوان

تکرار ازمایش تیرویید

2556 بازدید | 6 پست

سلام خانما من به ازمایش تیرویید پسرم مشکوک شدن بهداشت تکرار کردم بعد ۵روز هنو جواب ندادن

بردم ازمایشگاه خصوصی

اینجا کسی بوده که بچش برای کم کاری تیروئید ازمایش خون وریدی داده باشه واینکه قبل نمونه گیری بچتون ناشتا بود یعنی حدود چندساعت بچه شیر نخورده بود؟؟ممنون میشم جوابم رو بدید

اخه من قبل ازمایش یساعت قبل بش شیر دادم یکم استرس دارم جواب اشتباه شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیروئید ربطی به ناشتا نداره عزیزم ، تیروئیدش چند بوده تو آزمایش؟

جوابو بهمون ندادن فقط زنگ زدن بشوهرم گفتن مشکوکه تکرار کنین

حالا بماند ک تکرار کردم هنوز این بهداشت جوابشو نداده خودمون دیروز ازمایشگاه خصوصی ازش ازمایش گرفتیم اونم از رگ دست اول بما نگفتن بعد ازمایش گفتن باید ۲ساعت ناشتا باشه الان موندم چ کنم 

2720
جوابو بهمون ندادن فقط زنگ زدن بشوهرم گفتن مشکوکه تکرار کنین حالا بماند ک تکرار کردم هنوز این بهداشت ...

عزیزم اصلا اصلا نگران نباش هیچ مشکلی نداره تست تیروئید اصلا نیاز به ناشتا نداره ایشاله که صحیح و سالمه تیروئید نوزاد تا ۵ هم نرماله اولاش 

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید 
تیروئید ربطی به ناشتا نداره عزیزم ، تیروئیدش چند بوده تو آزمایش؟

بله ربط داره برای تیرویید ب من گفتن یک ساعتو نیم تا دوساعت شیر نخورده باشه بهتره

خدایا مواظب فرزندانم باش نفس من به نفسهای اونا بنده..خدایا شکرت