2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی نگه تو این هوا سرما می خوره؟؟ نود و نه درصد کسایی که می گن ما سرما خوردیم در واقع کرونا دارن ولی ...

نه عزبزم اتفاقا صبح گاه هوا خیلی سرد میشه و چون پتو اینا رومون نمیکشیم امکان سرما خوردگی هست

2738
کسی مگه تو این هوا سرما می خوره؟؟ نود و نه درصد کسایی که می گن ما سرما خوردیم در واقع کرونا دارن ولی ...

سرماخوردگی که همیشه هست ولی جز با تست مشخص نمیشه که سرماست یا کرونا

خدایا هزار بار شکرت

تا وقتی پیشرفت نکنه نمی شه فهمید. مثلا تنگی نفس ایجاد بشه.  سردرد شدید باشه. 

ویروس سرما خوردگی رو از هر جا گرفته باشه ممکنه کرونا رو هم از همون جا گرفته باشه. کسی که سرما خورده هم احتیاط نکرده به هر حال.

سرما خوردگی ربطی به سرمای هوا نداره!

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

کرونا خفیف عین سرما خوردگی و ترسی نداره فقط باید واسه احتیاط قرنطینه باشی تا دوره۱۴ روزش تمام بشه

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
کسی مگه تو این هوا سرما می خوره؟؟ نود و نه درصد کسایی که می گن ما سرما خوردیم در واقع کرونا دارن ولی ...

کی گفته حتما کروناس؟من خودم حموم رفتم سرخیس اومدم خوابیدم باد کولر خورد بهم ی هفته گلو درد وابریزش داشتم وبدن درد میدونستم بخاطر کولره و خوب شدم

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2706