2726
عنوان

بیاین ترو خدا

211 بازدید | 22 پست

بچه ها امروز برام یه کار فوری پیش اومده مجبورم برم پسرم رو 

نمیدونم جیکار کنم به نظرتون ..چون تنها هستیم ن0میترسم شلوغ باشه ..بهم  بگید چیکارش کنم خطر نداره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نسپرش به آشنااا..اگرمامان باباتون نزدیکه اونجابفرست..آشنااصلا

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃
نسپرش به آشنااا..اگرمامان باباتون نزدیکه اونجابفرست..آشنااصلا

نه یه شهر دیگه هستن فقط دوستام هستن که گروه مختلت و آب جو و مشروب و اینا میخورن چند تاسون بجه رو تنها میتریم بزارم اونجا

نه یه شهر دیگه هستن فقط دوستام هستن که گروه مختلت و آب جو و مشروب و اینا میخورن چند تاسون بجه رو تنه ...

نه بابا...من حتی دسترخواهرشوهرم نزدیک خونمه نمیفرستم..توکه بدتره ...ببرش هیچی نمیشع خیالتم راحته..

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃
اگه یهو پاشه جی همسایه هم خب باز خطر داره ..اگه ماشه که خیلی گناه داره تنها

چندسالشه؟چقدکارت‌طول‌میکشه؟

من یه سری کارم داشتم نمیشدببرم چون شیش سالشه بچمومیشناسم اهل کارای خطرناک نیس کارتون براش گزاشتم رفتم اومد..ولی نه برای توکوچیکه نمیشه منکه میگم ببرحالاخودت میدونی

من یه سری کارم داشتم نمیشدببرم چون شیش سالشه بچمومیشناسم اهل کارای خطرناک نیس کارتون براش گزاشتم رفت ...

نه دیگه فکر کنم باید ببرم ولی خب ترسمم دارم امیدوارم جیزی نشه

2706