2737
2734
عنوان

کنکوریا چیکار میکنین؟

297 بازدید | 52 پست

منکه مثل مرغ سر کنده ای هیچ کار نکردم امروز، خیلی استرس دارم ..... لطفا راجب تعویق و عدم تعویق حرف نزنیم چون خیلی حال هممون بده و دیگ حوصله هیچکی برا جر و بحث نمی‌کشه😔 مظلوم ترین کنکوریا ماییم....

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره واقعا خدا ازشون نگذره کنکوریای امسال خیلی داغون شدن

من دخترعمم دیگه جونی براش نمونده🥺

2738

هیچی از صبح تو گوشیم خدا هم منو لعنت منه هم اونارو

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
من ی سال موندم ، واقعن سخته دیگ‌ نمی‌کشم برا هیییچییی

منو بگو دویساله پیرشدم 

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
آره واقعا خدا ازشون نگذره کنکوریای امسال خیلی داغون شدن من دخترعمم دیگه جونی براش نمونده🥺

سخته 😭😭😭😭 هرچی زمان میگذره توقع بقیه ازت بیشتر میشه😭😭⁦ منک گریه میکنم بخاطر این کلافگیم و دو راهیم

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
2706