2733
2734

کیا با دارو باردار شدن ؟؟؟میشه از تجربه هاتون بگید ؟؟

چقد دارو مصرف کردید و....نکته های ک باید رعایت کرد 

برای رفع مشکلاتم ی صلوات بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لترزول و متفورمین و کلی تقویتی تنبلی داشتم 

چند دوره خوردی؟؟کار خاصی هم کردی کنار دارو ؟؟

ب من ی قرص با آمپول سینافل داده

2731

من شوهرم اسپرم هاش ضعیف بود داروهای زیادی خورد از ۸میلیون اومد برای ۴۰میلیون حالااقدام کردیم پناه به خدا

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
من شوهرم اسپرم هاش ضعیف بود داروهای زیادی خورد از ۸میلیون اومد برای ۴۰میلیون حالااقدام کردیم پناه به ...

آن شاالله ک جواب میگیری عزیزم

2738

۲سال اقدام بی نتیجه، پری نامنظمو یذره تنبلی داشتم...

گلوکوفاژ و دوفاستون ماه اول نتیجه گرفتم ولی اولین بارداریم پوچ بود این یکی خداروشکر سالمه...

ویتامین سی و ای هم میخوردم

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
۲سال اقدام بی نتیجه، پری نامنظمو یذره تنبلی داشتم... گلوکوفاژ و دوفاستون ماه اول نتیجه گرفتم ولی او ...

یعنی تنبلی تخمدان کم بود اما طول کشید؟؟؟ان شاالله ک ب سلامتی ب دنیا بیاد

یعنی تنبلی تخمدان کم بود اما طول کشید؟؟؟ان شاالله ک ب سلامتی ب دنیا بیاد

اره نمیدونم دلیلش چی بود ک نمیشد، خداروشکر ماه اولی ک اینارو خوردم نتیجه گرفتم

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
من با دوفاستون باردارشدم یک دوره استفاده کردم 

من تنبلی تخمدان دارم 

دیابتم دارم 

تا حالا اقدام نداشتم قرار زیر نظر پزشک اقدام کنم حالا ی روز ک شروع کردم ب دارو خوردن 

یعنی امیدی هست ؟؟

2706