2733
2734
عنوان

به دادم برسید تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 49 پست
براش فیلم مورد علاقشو گذاشتم فقط اونو نگاه میکنه چیزی میره طرف دهنش گریه میکنه  جیغ میزنه

تمام تلاشتو بکن غذا بدش. چون ضعیف میشه .درضمن باید خیلییییی حوصله به خرج بدی. برو از دارو خانه شربت سندروس یا سنستول بگیر براش. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره قبلا ازاین شوکورول میخورد ولی الان حالش بد میشه 

ببین هر چی میخوره بده بخوره. حتی اگه فکر میکنی مضره. فست فود چیپس هر چی فقط یه چیز خوردنی باشه هر چی باشه دیگه الان به سالم بودنش اهمیت نده تا برگرده به خال عادی بعد.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728
ببین هر چی میخوره بده بخوره. حتی اگه فکر میکنی مضره. فست فود چیپس هر چی فقط یه چیز خوردنی باشه هر چی ...

ببینم پفک میخوره   چپس و پفک دارم تو خونه بدم بهش انشاالله بخوره فقط 

2738
پفک دادم اول نخورد ولی الان داره میخوره ۶ اینا خورد 

ببین احتمالا قندش افتاده 

منم شدید گرسنه باشم استفراغ میکنم شوری یا شیرینی بدش

شیر خوب نیست الآن آبجوش نبات درست کن و بزووور بهش بده 

حتی اگر بالا آورد یکمی بعدش دوباره بهش بده خوب میشه ولرم باشه تا معده اش اذیت نشه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
براش سوپ درس کن نمیخوره؟موز سیب کدوم میوه رو دوس ذاره بش بده

سوپ نه مامانم بنده خدا همش کله پاچه و بلدرچین درست کرده سوپ ولی نخورده   هندونه و خیار خیلی دوست داشت الان میزارم دهنش حواسش نیست  بعد  میندازه بیرون از دهنش 

2706