2733
2734
عنوان

به دادم برسید تورو خدا

558 بازدید | 49 پست

پسرم پریروز واکسن ۱۸ ماهگیشو زدیم از وقتی اوردمش  لب به شیر و غذا نزده داره آب میشه توروخدا یه راه حل بدین بهم شیر پاستوریزه میخوره    شیرین کردم نخورد گرم کردم سرد دادم اصلا یه قاشق غذا تو دهنش نزاشته فقط آب میخوره   داره دیوونه میشم کمکم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آروم باش بچه کلافه اس واکسن زده نگران نباش  خوراکی مورد علاقشو بهش بده

به خدا هیچی نمیخوره عاشق هندونه و انجیر وخیار بود  اصلا تا شیشه یا غذا میبینه حالش به هم میخوره هیچی هم نخورده فقط خالی خالی عق میزنه 

2738
چون واکسنش خیلی درد داره. شاید تا دوهفته. با بازی بدش. آب میوه طبیعی بدش. غذای مقوی چند قاشق هم بخور ...

براش فیلم مورد علاقشو گذاشتم فقط اونو نگاه میکنه چیزی میره طرف دهنش گریه میکنه  جیغ میزنه 

به خدا هیچی نمیخوره عاشق هندونه و انجیر وخیار بود  اصلا تا شیشه یا غذا میبینه حالش به هم میخوره ...

واکسن هجده ماهگی خیلی درد داره بی حال میکنه بچه رو

من پسرم بی حال دراز میکشید جلوی تی وی کارتن واسش میزاشتم و کیسه آب گرم رو پاهاش البته تب نداشت

بعد کم کم بهش غذا میدادم بیشتر شیر میخورد میل به غذا نداشت تا چند روز 

شکلات میخوره؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
واکسن هجده ماهگی خیلی درد داره بی حال میکنه بچه رو من پسرم بی حال دراز میکشید جلوی تی وی کارتن واسش ...

خوشبحالت باز میخورده  این اصلا انگار نه انگار اولش اهمیت ندادم گفتم گشنه شع میخوره ولی الان سه روزه لب نزده به چیزی بی حالی و تبش خوب شده 

2706