2733
2734
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 29 پست
مرسی بابت تاپیکت  عزیزم اگه من نخوام از غذای دانشگاه استفاده کنم حقوق دریافتیم چقدر میشه؟؟؟چون ...

سلامت باشی عزیزم

نمیشه از غذای دانشگاه استفاده نکرد اجباریه حتی اگه نخورین هم کسر از حقوق دارین

حکم ۲۸۰۰هست که بیست و پنج درصد از حکممون به خاطر غذا کم میشه ولی توی کرونا که دانشگاه بسته ست الان خالص دریافتیمون ۲۵۰۰هست 

البته بعضی شهرا بیست و پنج و بعضی شهرا ۴۵کم میکنن 

حقوق رو هم سر موعد پرداخت میکنن

من ترم ۴ام نمیدونم اول سال آموزشی حقوق چقدر میشه

اسمم ریحانه ست .🌺در کوی ما شکسته دلی میخرند و بس🙂رضی به رضائک 💚
ااااا چه خوب ... همه شهرها دارن این دانشگاهو ؟ آزمونش با همون کنکوره یا فرق داره ؟ رتبه هاش چطوره ؟

آره عزیزم تقریبا همه شهرا دارن بله باید ازمون کنکور شرکت کنید تراز علمیتون باید بالای ۶۵۰۰ باشه رتبتونم پایین ۵ هزار باشه شانس قبولی دارید معدل کل دیپلمتون باید ۱۴ باشه و اینکه تا سن ۲۲ سالگی فقط دانشجو معلم میگیرن اگه سهمیه شهدا و جانبازان داشته باشید راحت قبولید

✈🇺🇸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت باشی عزیزم نمیشه از غذای دانشگاه استفاده نکرد اجباریه حتی اگه نخورین هم کسر از حقوق دارین حک ...

ای بابا من حاضر بودم مامانم برام لقمه بگیره ولی غذای دانشگاه نخورم😅😅

✈🇺🇸
2731
راستی عزیزم تعهد فرهنگیان چطوری هست؟؟؟

دو برابر تحصیل تعهد داریم 

یعنی ۴سال میخونیم تا لیسانس بگیریم و هشت سال بعد از اون باید کار کنیم و تعهد دادیم که کار کنبم

ااااا چه خوب ... همه شهرها دارن این دانشگاهو ؟ آزمونش با همون کنکوره یا فرق داره ؟ رتبه هاش چطوره ؟

اره عزیزم همه شهرها دارن 

از همون کنکور باید وارد شد 

رتبه ام تا ده هزار تجربی راحت میشه وارد شد

2738
اخه هنوز ترم ۳ام باید لیسانس داشته باشم؟

والا من دقیق در این مورد نمیدونم ولی آره فکر کنم لیسانستو بگیر بعد آزمون استخدامی شرکت میکنی و مصاحبه

والا من دقیق در این مورد نمیدونم ولی آره فکر کنم لیسانستو بگیر بعد آزمون استخدامی شرکت میکنی و مصاحب ...

مصاحبش چطوریه؟

چی میپرسن؟

خدایا میدونم که میبینی......سپردم دست خودت❤
مصاحبش چطوریه؟ چی میپرسن؟

خیلی سخت نیست 

درباره زندگیت و دوستات و اینا میپرسن 

احکامم میپرسن ولی نه احکام خیلی سخت مثلا نماز های واجب و نماز جمعه و راهپیمایی و اینا رو بدون

2706