2737
2739
عنوان

از متاهل بودنم پشیمونم پشیمون😭😭

525 بازدید | 24 پست

دلم خونه 

از صبح که بیدار میشم همش دارم مدل غذا آماده میکنم اما نمیخورن خسته شدم مجبورم با زور بهشون بدم یا تف میکنن یا اینقدر نق میزنن و میدونن حین خوردن که بالا بدن

هردو وزن شون زیر نمودارن

وقتی مریض میشن میبرمشون دکتر 

دکتر فکر میکنه بهشون رسیدگی نمیشه

پسرم 7 ساله شه 19 کیلو

دخترم 18 ماهشه 9 کیلو

شوهرم کمک حال نیست تازه دستور هم میده این بده اون بده 

الان باهاش دعوام شد گفتم بالای گود نشستی میگی لنگش کن

خودت هم یه کمکی بده دهنشون کن

میره سرکار کارمنده بعد 2 ونیم که اومد میخوره می‌خوابه تا 8 شب

انگار کوه کنده

واقعا کم آوردم یا خدا منو بکشه تا بچه هام درست شن

وگرنه خودم خودمو میکشم چون کم إوردم

مگه آدم چقدر توان داره به خدا همش روی پا هستم

دخترم موقع غذا خوردن میدوه من باید حین دویدن بدمش غذا تو دهنش نگه میداره محاله زیر یک ساعت غذاش تموم شه اونم ده تاقاشق کوچیک

پسرم حاضر نیست خودش بخوره میشینه جلو تلویزیون که دهنش کنم اگه بهش ندم از صبح تا شب گرسنگی میکشه میگه دلم درده اما خودش نمیخوره

دارم زجر میکشم از متاهل بودنم پشیمونم پشیمون

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     

اول از همه ي اينا انرژيتو مثبت كن

انرژيه ذهنيت خيلي منفيه

روحيتوببر بالا

الان وقت پشيموني نيست

يكم قوي باش بلاخره مادري...

هميشه ك نميشه مجرد و علاف موند

همه بلاخره ب اين مراحل ميرسن

٩٩/٩/١٠ ميبينمتون بروبچ ني ني سايتي    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول از همه ي اينا انرژيتو مثبت كن انرژيه ذهنيت خيلي منفيه روحيتوببر بالا اللن وقت پشيموني نيست

اینا شعاره با کدوم روحیه خسته مه

وقتی به زور به بچه غذا بدی

به زور غذاخوردن میشه واسش بازی و این روش رو ادامه میدخ

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

منم حتی بااینکه بچه ندارم.😑😑😑😑

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
2738

عزیزم ناراحت نباش خیلیا وضع تورو دارن

چیزایی که دوست دارنو درست کن .. من خودمم کلاس پنجم دبستان ۲۵ کیلو بودم

دخترت چون کوچیکه یکم باهاش راه بیا ولی پسرت به نظرم غذایی که دوست داره رو درست کن بزار بغلش خورد خورد نخورد هم اگه دیدی پاشد رفت بردار بزار تو آشپزخونه . بالاخره گشنش میشه میاد میخوره

یه مدت این رویه رو پیش ببر به نظرم جواب میده..

میتونی یه مشاور آنلاینم بگیری از یه مشاور 

باید بری،پیش مشاور  کنکاش گذشته واینکه چه اشتباهی کردی،الان چه شرایطی داری،ومشکل زندگیت چیه وبه چی موقع ازدواج توجه نکردی فایده ای،نداره چون جز خودت وهمسرت کسی توزندگیتون نیست که بدونه ازدواج مسئولیت پذیری میخواد بخصوص وقتی بچه میاد

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
تقصیر خودته نباید به زور و حین بازی بهش غذا بدی بدتربیتش کردی دوبار سر سفره نشینه و گرسنگی بکشه با ...

خیلی کارها کردم از گرسنگی دل درد گرفته ننشسته

دخترم که حالش نیست فقط گریه میکنه

بزارگشنگی بکشه تا خودش قاشق بگیره دستش.خیلی لوسش کردی؛فکرمیکنی داری بهش خوبی میکنی بااینکارت که بهش غذامیدی ولی برعکس داری بهش یادمیدی که بالجبازی میتونه به خواسته هاش برسه.

اگه به بیخیالی بزنی هردوشون وزن میگیرن ولی اینقدررو این موضوع حساس شدی وضعت اینه

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2706