2726

اگه نزدیک لرستانی آدرس بدم، اصل اصله

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه نزدیک لرستانی آدرس بدم، اصل اصله

چند؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
برای چی خوبه??

واسه جوونی

زنبورا واسه ملکه ژل رویال میسازن واسه همین بیشتر زنده میمونه و...

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
واسه جوونی زنبورا واسه ملکه ژل رویال میسازن واسه همین بیشتر زنده میمونه و...

ممنون عزیزم

خدای خوبم دلم خیلی گرفته...یا رفیق من لا رفیق له...من حاجتمو از خدا میگیرم.. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
چند؟

گرمی پونزده 

اما بخدا اصله 

خداشاهده مال من نیست یجارو میشناسم آدرس میدم برو نخواستی هم پست کنن

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
برای چی خوبه??

به بارداری کمک میکنه

تو اینترنت بزن خواصش خیلیه

گرمی پونزده  اما بخدا اصله  خداشاهده مال من نیست یجارو میشناسم آدرس میدم برو نخواستی هم ...

مرسی عزیزم آدرس و شماره تلفنش رو بده یا پیجی چیزی احتمالا مامانم میخواد

عزیزم ممنون چرا قسم میخوری گلم؟ ادرسش رو بده 

اخه گفتم شاید فکر کنید دارم تبلیغ میکنم

چون هزینش زیاده نمبخوام کلاه بره سرتون

درخواست بدین شمارشو بفرستم ، آدرس دقیق از خودش بگیر

2706