2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اقدانتو بزار روز تخمک گذاریت به شوهرتم ی مدت گرمی زیاد بده

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

اگه نمیخوای با کار پزشکی تعیین جنسیت کنی

حدودا ۲ تا ۳ ماه یا اگه میتونی بیشتر دستور غذایی برای پسردار شدن انجام بده من شنیدم واسه خیلیا تاثیر داشته

یک ماه قبل از اقدام هم اسید فولیک بخور عزیزم هم بچه ی سالم تر داری هم ممکنه دوقلو بشه 😁

و دیگ اینکه حتمااااا قبل از اقدام برو پیش دکتر زنان و همچنین دندوناتو ببر معاینه چون در حین بارداری دد بگیره باید تحمل کنی حتی مسکن هم بهت نمیزنن :))

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
من خواستم اقدام کنم تصمیمشو گرفته بودیم تا تصمیمشو گرفتم ک بریم دکتر برا اقدام باردار شدم   &n ...

😂😂😂😂

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
باید ازمایش های قبل بارداری برید.براپسر شدن هم فکر کنم باید از چندماه قبلاقدام رژیم پسر دار شدن بگیر ...

چجوریه رژیمش؟ازکجابدونم بایدچی بخورم؟عزیزم شوهرم هم بایدچیزی بخوره منظورم رژیمه

برو دکتر ازمایش بده چکاب شو بعد بهت فولیک اسید و... میده 

لارم میست کاری بکنی در وقت مناسب خودت باردار میشی .نمیدونم اونایی که میگن کیت استفاده کن یا پاهتت ببر بالا همش استرس داره و زمان بره خودت طبیعی باردار میشی 

و جدیدا همه میگن میخواییم بچه اولمون پسر بشه اخه چرا ؟ اخه بچه اول؟ بچه اول هرچی میخواد بزار بشه خب به مصلحت خدا ......

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
2706