2737
2734

کسی اینجوری بوده ؟ من چند هفته قبلم اینجوری شده بودم با عجله رفتم دکتر و سونو اورژانسی همه چی خوب بود خداروشکر ولی بازم دکترم بهم آمپول داد هر ۱۱ روز بزنم . حالا باز امروز دیدم خیلی کمه ولی . ترشحاتم سبز شده بود که دکتر پماد داده بود ولی زیاد اثر نداشت . دارم دق میکنم . دکترم فردا میاد . به بیمارستانم اعتماد ندارم هیچ امکاناتی ندارن یه بار رفتم به زور میخواست معاینه کنه که اجازه ندادم . سونو هم نداشت . تکوناش خوبه ولی خیلی میترسم 😪😔 امروز باید آمپولمو بزنم . منتظرم شوهرم بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم آمپول تکمیل ریه زدی؟احتمالا زایمان زودرس داشته باشی.تامیتونی استراحت مطلق داشته باش 

وای ترسیدم اخه چرا ؟ همه چی خوب بود تو سونو طول سرویکس و فاصله جفت از دهانه رحم و .... 

چیزی نیست

آمپولت بزن

فقط برای دستشویی بلند شو

بشین فکر و خیال هم نکن

تا فردا بری پیش دکترت

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
2738
وای ترسیدم اخه چرا ؟ همه چی خوب بود تو سونو طول سرویکس و فاصله جفت از دهانه رحم و .... 

عزیزم با حرف دیگران نترس

چیزی نیست

فقط استراحت کن تا فردا

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

نترس عزیزم نمیگم الان زایمان می‌کنی فقط حدس زدم بعدا .من خودم ۳۸هفته زایمان کردم از ۳۶هفته درگیر بودم .عفونت که بخاطر ترشح سبز رنگ داری حتما درمان کن.

عزیزم با حرف دیگران نترس چیزی نیست فقط استراحت کن تا فردا

دارم سکته میکنم ای خدا به سختی باردار شدم وقتی اصلا فکرشو نمیکردم حالا چیکار کنم تروخدا واسم دعا کن 😭😭😭

اون کاربر میگه زایمان زودرس بخدا دارم سکته میکنم 😢😢😥😥

نه بابا

مگه چند هفته پیشم اینطور نشده بودی؟

نگران نباش امروز آمپولت بزن بعدم فردا برو پیش دکتر

دارم سکته میکنم ای خدا به سختی باردار شدم وقتی اصلا فکرشو نمیکردم حالا چیکار کنم تروخدا واسم دعا کن ...

نگران نباش عزیزم اصلا من بهت اطمینان میدم

فقط اصلا کار نکن و استراحت کن دراز بکش فقط

اگه شماره دکترت داری یه زنگ بهش بزن 

2706