2733
2734
عنوان

بازی و سرگرم کردن کودک ۱ تا ۲ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 26 پست
دوستم بچش ۱۲ماهست اصلابه اسباب بازی علاقه نداره مدام با وسایل خونه کار داره اصلا نمیشینه یه جا باز ...

پس این خصلت بچه هاست که توجهی ب اسباب بازیاشون ندارن،دختر من بابلیس برمیداره بزنه پریز برق🤪🤪🤪 

يك دختر دارم شاه نداره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توپ بازی اگه حیاط داری استخر بادی بگیر 

استخر بادی داره ،کوچکتر بود میرفت داخلش بازی میکرد با اسباب بازیاش که اونجاست اما الان نگاه هم نمیکنه بهشون

يك دختر دارم شاه نداره  
2728
پس این خصلت بچه هاست که توجهی ب اسباب بازیاشون ندارن،دختر من بابلیس برمیداره بزنه پریز برق🤪🤪🤪&nbs ...

آره بچه ها کلا تغییر کردن

دوستم ک حسابی کلافه شده دیگه

میگه پسرم با اتو و چرخ خیاطی و قابلمه و جاروبرقی کارداره

یامیره میشینه روی میز تلوزیون 

2738
😀😀😀بعد بچم میخوره ب در و دیوار باید خودمم همراهش باشم اصلا ب کارام نمیرسم یا میرم آشپزخونه میاد د ...

دختر من الان مسلط شده ،خوب راه میره کمتر میفته ولی امون منو بریده مدام داخل اشپزخونه است،اشپزخونه های حالا هم ک در نداره ببندیم راحت باشیم،یا در یخچال باز میکنه یا ماشین لباسشویی خاموش و روشن میکنه یا هم کابینت ها

يك دختر دارم شاه نداره  

اصلا تو این سن همشون همینجورن.دختر،من الان بیست ماهشه تازه یه،کوچولو داره،با اسباب،بازیاش،بازی،میکنه ولی،بازم زمان خیلی،کم.بقیشو با من و وسایل خونه ور،میره هی