2733
2739

سلام به همگی...پسر من آخر آذر۹۷ هس.میشه بگید پسراتون چه قد حرف میزنن؟چندکلمه؟جملات دو کلمه ای میگن؟پسر من حدود ۱۵ تا کلمه میگه فقط

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

امروز بردمش ی گفتاردرمان.کلی معاینه کرد و گفت بله عقب هست اما مشکل بخصوصی نداره.بعد از معاینه دهانی گفت عقب زبونش بی حس هس و همین مشکل براشون درست‌کرده و گفت ببرمش گفتار درمانی و ماساژ زبان...دارم دیوونخ میشم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم پسرام اذرماهی هستن 23ام کلمه در حد بابا ماما بیا و در بلدن

پسر من ۲۹آذر هس...چندتا کلمه میگه؟پسر من مامان،بابا،به به،دردر،هاپو،نه،باز،نی نی،ماه،عمه،عمو،نای نای،آقا،آب ایناهارو میگه

نه جملات دوکلمه ای نمیگن ،تازه یه کلمه ای یه چندتایی یاد گرفتن عزیزم بچها باهم فرق میکنن چرا اینجوری عجله میکنی و استرس وارد میکنی به خودت 20ماهه مگه ;از شیر گرفتیش?از مایبیبی?

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

سلام پسر من 21ماهشه, در حد چند کلمه میگه, گفتار درمانی که الان خیلیییی زوده. کلا پسرا دیرربه حرف میا ...

گفت باید دستورات سادع مث بده،بیا،برو رو بگه....علی کامل تماممم دستورات و متوجه میشه،گفت از لحاظ اوتیسم و اینا هیچ مشکلی نداره فقط تکلمش عقبه😭😭

پسر من ۲۹آذر هس...چندتا کلمه میگه؟پسر من مامان،بابا،به به،دردر،هاپو،نه،باز،نی نی،ماه،عمه،عمو،نای نای ...

براش اسفند دود کن خدارو هم شکر کن عزیزم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

2738
نه جملات دوکلمه ای نمیگن ،تازه یه کلمه ای یه چندتایی یاد گرفتن عزیزم بچها باهم فرق میکنن چرا اینجوری ...

نه،هم شیر میخوره همم پوشک میشه هنوز.وقتی پی پی میکنه میره جلو دستشویی میگه اه...اما حرف نمیزنه...اسم خواهرش پریا هس بهش میگه پرپر😐😐

براش اسفند دود کن خدارو هم شکر کن عزیزم

دختر من ۱۸ماهگی شعر میخوند😐😐اما این وروجک داره من و دق میده اخه

عزیزم من پسر بچه دیدم تا سه سالگی فقط کلمه میگفت و خوب حرف نمیزد بعد یهو زبونش باز شد, به نظر من نگر ...

دکتره امروز گفت ممنون که به فکرید و اصلا نگران نباشبد مشکل لاینحل نداره فقط کمک بشه بهش بهتره

مشکلی نیست نگران نباش.من بچم ۱۷ماهشه هیچی نمیگه

خب کوچولوس هنوز

دختر من ۱۸ماهگی شعر میخوند😐😐اما این وروجک داره من و دق میده اخه

دقیقا  .دخترمنم تو هجده ماهگی کلی شعر حفظ بود اتفاقا دیروز به این فکر بودم که واقعا تو اون سن شعر میخوند یا من اشتباه یادم مونده

2706