2733
2734
عنوان

سوزش سر دل ایا باردارم؟

1143 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من هرچی میخورم سر دلم میسوزه ایا باردارم؟الان دو روز مونده ب پریودیم ولی دلم صدا میده درد نمیکنه دلم و کمرمم یجوریه ..نوک سینه هامم درد میکنه ترشحمم سفید شیری مایع هستش ولی خیلی کمه من قبلا نزدیک پریودیم ترشحم زیاد بود والان خیلیییییی کمه...بنظر شما بارداریه؟یبارم بی بی چک زدم منفی شد چون هنوز زود بود خیلی زود

روزایی که با توام،از سرنوشتم راضی ام💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز بازم بزنم ببین چی‌میشه.ولی سوزش سردل زوده

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2728

منم دقیقا همین حالتا رو دارم و ۳ روز مونده به پریودم. بیبیم امروز  منفی بود

به حالتها توجه نکن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

سوزش سر دل برای ماه های آخره که بچه به معده فشار میاره اسید معده میزنه بالا

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738
منم دقیقا همین حالتا رو دارم و ۳ روز مونده به پریودم. بیبیم امروز  منفی بود به حالتها توجه نکن

امیدوارم جفتمون باردار باشیم

میتونه علامت بارداری باشه روز موعد بی بی بزن

همیشه قبل از پریود درد داشتم ک دردش پخش بود متمرکز نبود الان گاهی یکم درد میگیره یاسمت راست یا چپ 

علائمشو داری تا ۷روز پریودی عقب بیفته بعدشم باید شک کنی بارداری یا نه

نمیدونم گیج شدم راه میرم نفسم بند میاد یا پنجره ها بسته باشن...امیدوارم باردار باشم هم من هم هرکی دلش بچه میخواد خدا بهش ببخشه