2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من دفعه اول باردار شدم ولی برا دومی هرچی خوردم حتی آمپول هم زدم بی فایده بود کاملا

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
من برای بارداری اول جواب دادولی یه سال پیش کلومیفن ۵۰خوردم جواب نداد،،،

من برا بارداری دوم حتی عکس رنگی هم گرفتم قرص و آمپول که هیچی دیگه...ولی انگار خدا نمیخواد.ازین ورم پسرم همش میگه نی نی کوچولو میخوام.نمیدونم خدا کجا نشسته ولی خیلی وقتا فکر میکنم اصلا منو نمیبینه

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
2714
پسرت چن سالشه ،،چن سال اقدامی

۴ سالشه.از اول پیشگیری نکردیم.همیشه دوس داشتم ۲ تا بچه پشت سرهم داشته باشم ولی خواست خدا چیز دیگه ای انگار

۴ سالشه.از اول پیشگیری نکردیم.همیشه دوس داشتم ۲ تا بچه پشت سرهم داشته باشم ولی خواست خدا چیز دیگه ای ...

جدی پس دقیقا مثل من منم یه دختر۴ساله دارم ازاولم اقدام به بارداری داشتم ولی باردارنشدم فقط یه بارپارسال کلومیفن ۵۰خوردم ولی انگارنه انگاردرصورتی که روی دخترم خوردم باردارشدم

جدی پس دقیقا مثل من منم یه دختر۴ساله دارم ازاولم اقدام به بارداری داشتم ولی باردارنشدم فقط یه بارپار ...

تنبلی داری؟

من که خیلی وقته دارم گیاهی مصرف میکنم حتی اونا هم جواب نمیده.اصلا انگار تخمک گذاری ندارم

تنبلی داری؟ من که خیلی وقته دارم گیاهی مصرف میکنم حتی اونا هم جواب نمیده.اصلا انگار تخمک گذاری ندار ...

نمیدونم نرفتم قبل دخترم تخمک گزاریم ضعیف بود که قرص خوردم جواب داد

2706