2737
2739
عنوان

به نظرتون شوهرم خیانت کرده یا نه؟

465 بازدید | 37 پست

از خیلی وقت ها پیش شوهرم شروع کردروی پروفایل تل گ رامش عکساو متنای عاشقانه میذاشت برای منم تو پی وی خیلی عکسو متن عاشقانه میفرستاد .منم کیف میکردم .تا اینکه خواهرمو و دوستام اینا دیدن میگفتن اینا واسه تو نیست واسه یکی دیگس هیچ مردی واسه زنش از این جور چیزا نمیذاره .البته بعضی وقتام تعجب میکردم از عکسایی کن میذاره چون به زن و شوهری نمیخورد .چند بار فال گرفتم همش رقیب میومد .تا اینکه دیروز به فالگیر که خیلی حرفاش دقیقه قبلا هم پیشش زیادفال گرفته ام همش میگفت شوهرت هیچ کاری نمیکنه .دیروز گفت یه چیزای هست در حد سرگرمی و سر به سر گذاشتنه .بعد رفتم پروفایل شوهرم و چک کردم دیدم تمام عکسا رو پاک کرده سه تا عکس گذاشته  فاز تنهایی برداشته .خلاصه شب اومد بهش گفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واااا فالگیرررر چیه تو روخدا چرا عقلتو میدی دست این آدماااا☹

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

موقعی که فال میگیری هر چیزی تو ذهن خودت هست رو طرف میبینه

بعد هم کی میگه آدم واسه زنش پروف عاشقانه نمیذاره؟ 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
چرا

اخه پروفایل گذاشتن چ ربطی ب خیانت داره منم پروفایل بعضی وقتا تنهایی میزارم ینی خیانتکارم؟زندگی ک با حرف فالگیر از هم بپاشه دیره ک نپاشیده

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

ادامه اش

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

گفت همینجوری پاک کردم .گفتم من چند وقت یه بار میرفتم نگاه میکردم ذوق میکردم یهو برداشتی همه رو فاز تنهایی گرفتی هیچی نگفت .دیگه من کلید کردم .گفتم اونا اگه با عشق و علاقه بود پاک نمیکردی مردا اصلا از این جور چیزا واسه زنا شون نمیذارن ولی عکس زنشونو میذارن  ولی تو میذاشتی من خوشحال بودم ولی عکسمنو نمیذاری 

2706