2733
2734
عنوان

دوستِ کَنه و خیانت کار😒

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 67 پست

فقط اونجا که گفتی با سنی بودنش کار ندارم😑😑😑😑

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی میگه چ حرفی داره ازصب تاشب

بخدا نمیدونم همش میگ حوصله م سر رفته بیا حرف بزنیم 

مثلا صبح ساعت 9 تماس تصویری میخاس منم خواب عصبی شدم دوباره ساعت 3 زنگ زد بازهم موقع خوابم بود اه

وای منم ی دوست اینجوری داشتم اون بدتر بود از صبح خونمون بود تا شب صبح خودش از خواب بیدارم میکرد از وقتی ازدواج کردم دیگه رابطم باهاش خیلی کم شد 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
2731

یاد بگیر روابطت رو مدیریت کنی

معیارها و حدودت برای دوستی مشخص باشه و کسی که مناسب نیست رو وارد حریمت نکن

الان هم‌چیزی نشده . وقتی این خانم رو دوست نداری خیلی شیک و ملایم روابط رو کم کن تا قطع بشه

یعنی چی توشهرستان زندگی می کنه هیچ شمااول روطرزفکرت کارکن

والا راست میگم تو یک روستا هست هیچ کاری نداره فقط زنگ میزنه ب من. چرا ناراحت میشی؟ خودمم شهرستانی ام والا کار دارم

2738
خواستم راهکار بدین. بهترینش چیه  

با جمله ای سنی بودنش خیلی مخالفم نیلز نبود بگی 

همین رفتار هاست بینمون اختلاف میندازه من دوست سنی دارم اینقدر باشعور و فهم هست که نگو 

پس ربطی به مذهب  نداره

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
یاد بگیر روابطت رو مدیریت کنی معیارها و حدودت برای دوستی مشخص باشه و کسی که مناسب نیست رو وارد حریم ...

بارها رابطم کم کردم حریف نشدم کم آوردم دیگ ظهر ساعت 3 زنگ زنگ جواب ندادم الان پیام دادم ما فقط دوستیم دوست ینی هر چن روز حال همو بپرسیم همین 

با جمله ای سنی بودنش خیلی مخالفم نیلز نبود بگی  همین رفتار هاست بینمون اختلاف میندازه من دوست ...

عزیزم من ک گفتم با اینک دین ش فرق داره مشکلی نداره بخدااا حیلی هم دوسش دارم ربطی ب دین و اینا نداره 

2706