2737
2734
عنوان

شمام دقت کردید؟😁😁😁

283 بازدید | 17 پست

نی نی سایت واقعن میتونست خیلی مفیدتر باشه. اما متاسفاته هر چی تاپیک خاله زنگی و سبزی پاک کردنی دور هم هست پر بازدیدکننده و شرکت کننده س! ولی وقتی یکی واقعن سوال داره یا مشکلی داره هیچکس جوابی نداره یا اگه داره شرکت نمی کنه. اونوقت فقط کافیه تامیک بزنی تعیین جنسیت از روی ان تی! از روی علایم! پیشگویی جنسیت! مادر شوهر و چیزای بی محتوا تا پر شرکت کننده شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا سوالا تخصصیه خو.دیگه ما درهمه زمینه ها اطلاعات نداریم که..همون درحد پیشگویی و بار گذاشتن دیگ غی ...

والا تخصصیم نیست. دیگه کسی که باردارا یه سری چیزارو تجربه کرده. اخه مادر شوهرم شد موضوع!

یه تاپیک درست حسابی ام بزنن گزارش میخوره ترررررر😒

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2738
والا تاپیک درست حسابی میزنن میری توش هیچی نیست! 

بستگی داره تعریف درست حسابی از نظر هرکی چی باشه البته

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

من خودم شخصا میترسم تو تاپیکایی که در مورد بیماری، تب بچه، مشکلات بارداری،... و این چیزا باشه نظر بدم. مسئولیت داره. یه وقت ادم اشتباه متوجه میشه و راهنمایی میکنه پشیمونی بار میاد.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
والا تخصصیم نیست. دیگه کسی که باردارا یه سری چیزارو تجربه کرده. اخه مادر شوهرم شد موضوع!

ولی من هرچی رو بدونم جواب میدم.

مگر اینکه تکراری باشه و حوصلم نکشه.

لطفا قبل از تاپیک زدن یه سرچ کنید ببینید قبلا درمورد موضوع شما بحث شده یا نه.شاید همونجا جوابتونو گرفتید..

من خودم شخصا میترسم تو تاپیکایی که در مورد بیماری، تب بچه، مشکلات بارداری،... و این چیزا باشه نظر بد ...

عزیزم شما میتونی اگر تجربه ای داری بگی و تهش بگی این تجربه ی منه! 

مثلن من نمیدونم کسی که جنسیت بچه ش متاثر از نظر مادر شوهرشه! برای چی ازدواج کرده کلن. کسی که انقدر بالغ نیست که بفهمه قبل بچه دار شدن و قبول مسئولیت باید فکر همه جارو میکرد! بعد واقعن مشکلشو میخواد تو نی نی سلیت حل کنه. طفلک اون بچه که چنین مادری داره.

2706