2733
2734

سلام بچه ها....یه خانوم پرسید...

که کافور چی کار میکنه.....

بچه ها همه جواب دادن ....منم تواینستا یه اقایی به یه پیج طنز پیام داده بودا :ازبس که کافور ریختن تو غذام حس میکنم شومبولم اضاف تو شلوارم....دانشجو بود میگفت غذای خوابگاهی همش کافوره....ادمین اسکرین گرفت گذاشت...منم این شوخی رو اینجا گفتم....قبول حرفم درست....قبول زشت بود.....قبول بی ادبی بود....همش درست

ومن معذرت خواهی میکنم از کسی اگر بهش برخورده بود....فک نمیکنم به کسی برخورده باشه چون همه خندیدن....ولی این اقا به من گفتن چقد بی حیایی....وچقد درغگویی....میخواستم بگم کار کی زشتر بود؟؟؟؟  ...مگه کفر گفتم که این اقا این کلمه زشت به کار میبرن....من فقط خندیدن وشوخی بود....@امیرarslan نامدار

بریت تایپیک انسانیت خودتون‌میبینید.....

سلام

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی یک داستانی تموم میشه چرا الکی کشش میدید؟

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2738

آره زشته نباید از این لفظ استفاده کنی 

تو دانشگاه مام میگن پسرا ک کمر ب پایین حس نمیکنم 

اما مال شما یکم وقیح بود با نام بردن اون قسمت

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞

فکر کن توی ی جمعی من یکیو مسخره کنم یا حرف زشتی بهش بزنم همه هم بخندن ولی اون یکی ناراحت شه

دقیقا هدف تیر کلامت ایشون بوده و زخمی شده، بقیه بی شک خندیدن

ما بقیه ها، همون آدمهایی هستیم که وقتی کسی تصادف می کنه و درد می کشه فیلم و سلفی می گیریم

پس قبول کن حرفت زشت بوده، هر سخن جایی و هر نکته مکانی

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
2706