2733
2734

من دو شب پشت سر هم خواب دیدم چون اون دو شب دلم گرفته بود از ته دل از خدا درخواست کردم منو به عشقم برسونه..

شب اول خواب دیدم که دارم زار میزنم و گریهههه میکنم و یکدفعه در خونمون باز شد و عشقم با خانواده اومدن خواستگاری..

شب دوم خواب دیدم که با عشقم دست تو دست داریم از بازار رد میشیم و من سوتین خریدم...(شاید این خوابم خیلی مسخره باشه)

تعبیر خواب هام چیه به نظرتون؟😢😔😔

🌹تیکر تولدمه🌹😌صبور باش... بهترین چیز ها زمانی اتفاق می افتد که انتظارش رانداری...💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالله ب عشقت میرسی، برامنم دعا کن ب عشقم برسم 🙏 ❤️ 

آخ خدااااا چقدر دلم میخوادش اما اون نمیدونه😢😭

🌹تیکر تولدمه🌹😌صبور باش... بهترین چیز ها زمانی اتفاق می افتد که انتظارش رانداری...💞

منم چن بار خواب دیده بودم که به عشقم میرسم اتفاقا یکبارم خواب دیدم مادرش اومده خواستگاری کلا زیاد خواب میبینم که با عشقم ازدواج کردم و زنو شوهریم ولی در واقعیت همچین اتفاقی نیفتاد 😢

2738
@جیگر69   بیا بگو از این خوابا ندیدی تا حالا؟😏😜😜🤣🤣

مرسی عشقم

دوستان گل لطفا دوست های خودتونو تگ کنید اونایی که تعبیر بلدن 

یه عاشق رو از نگرانی نجات بدین😭😭

یعنی انشالله باهاش ازدواج میکنی.. سوتین میشه شوهر

قربونت برم که دلمو شاد کردی..

دوستانی که اومدن از ته دل براشون آرزو میکنم به خواسته هاشون برسن..

گلم چرا برنامه تعبیر خواب از بازار دان نمیکنی؟

اعتماد ندارم، می‌خوام تجربه هاتون رو بهم بگین خوشگلا😍

2706