2737
2734
عنوان

عروس دایی شوهرم😐

2528 بازدید | 136 پست

سلام خانوما خوبین؟

من تقریبا یکساله که عروسی کردم

برعکس همه که با مادر شوهر و خواهرشوهرشون مشکل دارن

من با عروسِ داییه شوهرم مشکل دارم😐

همسایمون هستن و چند سالی ازم بزرگتره

اوایل که ازدواج کرده بودیم هروقت حوصلش سرمیرفت پا میشد میومد خونه ما😐

بعد کم کم هرچی لازم داشت مثه پیاز و سیب زمینی و هرررررچی زنگ میزد میگفت فلان چیزو برام آماده کن بیام ببرم🙄

منم به خواهرشوهرم گفتم این چرا اینجوریه؟انقد راحته!

گفت دختر خوبیه،خواهر نداره،حتما باهات احساس راحتی میکنه

منم دلم سوخت 

تا اینکه.........

❤🖤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین🖤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تااینکه🤔

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

خبببببببببببببببببب

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2738

دیدم این صمیمیت بیش از حد شد😶

منو شوهرم دوتایی خیلی بیرون میریم

مثلا هرجا میرفتیم انتظار داشت اونا رو با خودمون ببریم بیرون😑

یا مهمون میومد خونمون پیام میداد کی خونتونه؟ماشین دیدم در خونتون😐

دیگه منم فهمیدم پررو شده و همیشه جواب سربالا میدادم یا میپیچوندم اما از رو نمیرفت و نمیره!

حالا چندوقته پیام میده کی میری بازار لیست خریدمو بدم برام بیاری بعد باهات حساب کنم😐

یا میگه واسم انقد شارژ بفرست بعد پولشو بهت میدم🙄

اصلا نمیتونم درکش کنم!

خیلی رو مخمه

دیگه تا پیام میده یا زنگ میزنه عصبی میشم

نمیدونم چجوری باهاش رفتار کنم

هرچیم بی محلی میکنم متوجه نمیشه!

جدیدا هم میگه کی میخوای باردار شی؟میخوام بچه دوممو با تو بیارم😐

❤🖤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین🖤❤

بگو عزیزم من عابربانک که نیستم پول بده برات بخرم خودمم پول زیاد ندارم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
دیدم این صمیمیت بیش از حد شد😶 منو شوهرم دوتایی خیلی بیرون میریم مثلا هرجا میرفتیم انتظار داشت اون ...

داره آرت سؤ استفاده میکنه فضول ب این دیگه نمیگن راحتی ولله میگن پرویی

الــهے حــاجـــت دݪتــون بـــا حڪمت خــدا یڪے بـــاشهـ❤
2706