2726
عنوان

گروه متوسلین به شهدا

117 بازدید | 9 پست

خواهران یه گروه توواتس اپ زدیم واسه شهدا خصوصا شهید تورجی زاده وابراهیم هادی و...صلوات نمازو..داریم.خیلی خوبه خودمن به لطف خدا ازشهیدان خیلی حاجت گرفتم.هرعزیزی دوست داره تواین جمع معنوی حضور پیدا کنه. الان تو این اوضاع که واقعا احتیاجه خصوصی بهم پیام بده تاببرمش.اجرتان باامام زمان

من

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم میخوام

چرا لینک نمیزاری؟

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم